Manželé Šifaldovi zase bodovali. Společně se svými kamarády pozvali do Chabařovic plochodrážnické mládí. Plné boxy, barevné kombinézy, hlučné speciály a všude kolem vůle vítězit. Nejmladším učástníkem motocyklové show byl čtyřletý DAVID GACKSCH, který poutal pozornost všech diváků.

Bez nápovědy maminky poskytl Deníku následující rozhovor.

"Jezdím dva roky, Ježíšek mi přinesl motorku a chci být jako táta závodník. Největším tahákem dopoledního programu byla zelená kombinéza z Liberce. Vlastní i jediná závodnice ploché dráhy v ČR Míša Krupičková, která nedávno z Mistrovství světa do 16 let přivezla stříbrnou medaili."

MS se konalo ve Francii. Byla tam ještě jedna holka z Holandska. Celkem 16 jezdců. Vyhrál Holanďan, já byla druhá". Skromně doplnila mladá závodnice. Na oválu to starším klukům z Prahy a Slaného nechtěla nechat jen tak. Nakonec ji porazili pouze dva. Zlato a stříbro brali Prážaci. Nejvýš stanul na stupních vítězů Škudla, druhý byl Holub a třetí usměvavá Míša.

Od 13.00 hodin pokračoval program Memoriálem Jiřího Hurycha. Společný nástup, malé mažoretky, zkouška startovacího zařízení. Potom se pěkně přiostřilo. Jezdilo se na silnějších strojích (500ccm) a o pády nebyla nouze.

I doprovodný program byl plný napětí. Rančeři Renata a Jirka Bednářovi předvedli svou ohnivou show. Na začátku bylo laso a potom to přišlo. Petr Pražák na motorce přeskakoval ležící koně a ohně se skutečně nebál. Celkem 20 jízd měli zvládnout nažhavení závodníci a pro diváky to byla skutečně nevídaná podívaná.

Do závěrečného finále se dostali Krčmář, Čejka, Škudla.