Oleg: Prý jste skončil na střekovské radnici, kvůli tomu, že jste nehrál podle not Patrika Oulického. Údajně jste se vzepřel a hrál na vlastní pěst, kdežto paní Lazarová je poslušná vůdci.

Jak už jsem prohlásil i v Ústeckém deníku, mé rozhodnutí nekandidovat do veřejných funkcí, bylo to, že mám malé děti a opravdu je to něco úžasného a chci si je užít. To bylo moje rozhodnutí, a jsem velice rád, že jsem tak učinil, jelikož, i když pracuji stále hodně, tak si dětí ve věku rok a čtyři roky, hodně užívám, protože jako rodiče víte, až děti půjdou do školy a začnou mít úplně své vlastní názory, tak je to zase o něčem jíném.

Michoň: Za vašeho vedení Střekova došlo k postavení hráze na střekovském nábřeží. Hráz chrání ulici před velkou vodou z ale co neumí je čelit silnému dešti.

Co se týče protipovoňové hráze, tak to je jedna stavba. Co se týče toho, jak čelit průdkému dešti, tak to je věc druhá. Protipovodňová hráz je postavená dle projektové dokumentace a určitě svojí funkčnost splní, i když se nedala ještě vyzkoušet. Teď bych se rád vrátil k problému, jak čelit prudkému dešti. Je potřeba dokončit projekt s protipovodňovou klapkou ve spolupráci s SVS, ale tam je problém, že tato klapka neřeší vše. Jelikož nevíme, kolik je vody nad námi v obloze. Protože klapka se nedá jen tak otevírat a zavírat. Druhá věc je rozšíření odtokového prostoru horskou vpustí v nejnižším odtokovém bodu na Střekovském nábřeží.

Eva Malá: Chtěl byste být primátorem UL?

Dobrý den, děkuji za nabídku, ale o tom, jestli bych chtěl být primátorem jsem opravdu nepřemýšlel.