Hodit se v dnešní uspěchané době tzv. do pohody a na nějaký čas zapomenout na běžné starosti, je občas složité. Že to jde, se přesvědčila předplatitelka Litoměřického deníku, Hana Beránková z Lovosic, která si užila relaxační kolečko v ústeckém soláriu Leon.

„Tenhle zážitek jsem si vybrala, protože se mi líbil a zaujal mě, a musím říct, že nemohl být lépe načasován. Asi dva dny mě totiž trápily bolesti krku a byla jsem celkově unavená. Parádně jsem si rozmazlování užila, bylo to prostě senzační a pro mě lepší než třeba skok padákem,“ líčí své první dojmy slečna Hana.

Vedle termohubnutí si vyzkoušela supermoderní turbosolárium a nakonec japonské masážní křeslo Inada. Samozřejmě že s patřičným výkladem a vysvětlením, jak který přístroj funguje a k čemu slouží. „Na termopásech jsem se nejprve pořádně zapotila, ale bylo to děsně fajn. Takové uvolňující. V solárku jsem si připadala jako v raketě,“ směje se při líčení zážitků Hana Beránková.

Dodala: „Dala jsem si šest minut a byl to tedy pořádný příděl sluníčka. Nakonec jsem všechno v klidu vstřebávala na masážním křesle a musím říci, že mě opravdu přestal bolet krk i záda. Nevěřila bych, že nějaký stroj může najít namožená a bolestivá místa… A nejenže může, dokáže zvolit i optimální masáž. Prostě to bylo super a jsem nadšená z tohoto pohodového zážitku. Dobře jsem vybrala.“

Chcete také zažít skvělé léto? Pokud jste celotýdenním předplatitelem Deníku, vybírejte na stránce www.mojepredplatne.cz/ABO bonus/katalog dárků a zážitků.

Zdarma jako odměnu pro stálé předplatitele jsme pro vás připravili dostihy na mosteckém hipodromu z VIP zóny: Velkou letní cenu s osmi dostihy již 27. srpna nebo dostih dvouletých klisen, Cena Zimní královny, 24. září nebo osm dostihů s hlavním sprintem na 1400 metrů, Českomoravská cena, 15. října.

Sledovat dostihy ve VIP zóně znamená pohodové strávení volného času s občerstvením, vlastním sociálním zázemím a kompletním servisem včetně dostihových programů, připraveny jsou i projížďky na koních.

Co dále nabízíme?

Dále s námi můžete absolvovat kulinářský kurz vaření ryb na Olomoucku, projet se na historickém motocyklu v Motoveteran muzeu na Jičínsku nebo navštívit jazzový festival Jazzfest Brno s Janou Koubkovou v Boskovicích na Blanensku 23.srpna.

Každý pátek nová pestrá nabídka.