Na místě se k hlídce přihlásil zraněný muž. Na pravém předloktí ruky měl podlitinu.

"Hlídce řekl, že když vstoupil do prodejny, oslovila ho ostraha s tím, aby ji neprodleně opustil, neboť zde není vítán. Na to mu zákazník odpověděl, že si chce jít jen nakoupit. Když procházel kolem regálů s drogerií, tak ho pracovník ostrahy opět vyzýval k odchodu. Po těchto slovních výpadech na svou osobu se proti němu ohradil, ale zaměstnanec ostrahy ho uchopil za levou paži, kterou mu zkroutil dozadu a vyvedl jej za sektor pokladen. Tam ho udeřil baseballovou pálkou," popsala případ mluvčí ústecké městské policie Martina Sochorová.

Ostraha strážníkům k celé věci uvedla, že když muže vyváděla za sektor pokladen, tak si následně na pravou ruku nasadil boxera a snažil se jej napadnout. Proto vzal zaměstnanec ostrahy baseballovou pálku a uhodil ho.

Strážníci provedli šetření u prodavaček, jak celou věc viděly. Uvedly, že muž boxera měl. Strážníci proto provedli kontrolu, ale žádného boxera u muže ani v prodejně a v okolí nenašli. Celou věc nahlásili na policii, která na místo přijela a převzala si ji k dalšímu šetření," dodala Sochorová.