I na krásné ženě je obvykle možné něco zharmonizovat a nechat vyniknout. Největším problémem, zatím všech soutěžících, jsou jejich vlasy. Každá z nich je chce mít krásné, ale žádná je neměla v dobré kondici.

Kateřina Krausová z Bíliny vstoupila do kadeřnického a kosmetického studia Egoo Jany Burdové s hlavou vztyčenou a s prohlášením, že změnit chce! Bylo tam však jedno velké „ale“! „Chtěla jsem, aby mi prodloužili vlasy. Rozhodně jsem nechtěla ostříhat,“ směje se už dnes Kateřina. Pro kadeřnici Evu Husákovou to byl oříšek. Jednoznačně viděla Kateřinu jako šmrncovní krátkovlasou dámu, které zkrácení vlasů nejen vizuálně prospěje, ale také se vlasy začnou lépe uzdravovat. Po zhruba hodinové konzultaci Katka na zkrácení přistoupila a začala proměna, ze které je nadšená nejen ona sama, ale i její okolí.

„Katka k nám přišla s dlouhými, dlouhodobým odbarvováním poškozenými vlasy. Přesto jsme se rozhodli zanechat světlou barvu, která se k její pleti nejvíce hodí. Museli jsme ale začít s uzdravováním. Pro hydrataci a revitalizaci jsem použila skvělé vlasové kůry Joico, po kterých se vlasy začnou rychle vzpamatovávat,“ popisuje průběh proměny Eva Husáková, která v soutěži Hairdressing Awards České a Slovenské republiky 2010 získala ocenění Objev roku 2010.

Vlasy Eva zkrátila na mikádo, přizpůsobila ho tvaru obličeje tak, aby zjemnila mimiku Katčiny tváře. Kateřina je výrazná osobnost a asymetrie jí sluší. Aby vynikla barva vlasů a pleti, Eva jemně ztmavila kontury účesu a celé vlasy oživila světlezlatým leskem v přírodním odstínu. Blond vlasy dostaly opravdu luxusní odstín.

Šampon z drogerie? Už nikdy!

Kateřina byla z výsledku nadšená. „Je to úžasné. Přestože jsem na začátku byla proti, jsem moc ráda, že mi Eva vlasy ostříhala a hlavně, že je začala uzdravovat. Hned po ostříhání jsem dostala vlasovou péči Joico, která mi i doma pomáhá starat se o vlasy kvalitně a profesionálně. Nikdy bych nevěřila, jak důležité je používat kvalitní vlasovou kosmetiku. Doposud jsem byla zvyklá kupovat si přípravky v drogerii a nezkoumat složení. Když vidím, co mi Evička dokázala udělat s vlasy a jak fungují opravdu kvalitní přípravky, dnes už bych to neudělala!“ dodává Kateřina.

Největší zážitek - kosmetická péče

Po výrazné vlasové změně čekala na Kateřinu absolutní relaxace při kosmetice. „Na to jsem se těšila nejvíc, a jak jsem zjistila, měla jsem proč. Míša je úžasná kosmetička. Na první pohled vypadá jako křehká dívčina, má ale pěknou páru,“ směje se Kateřina.

Kosmetička Míša si pro Katku připravila ošetření Seawater pearles od Phytomeru. „Jde o hydratační ošetření, které obsahuje masáž měšci plněnými mořskou řasou. Ta se při masáži uvolňuje do pleti a má vysoce hydratační účinky. Po ošetření měla Kateřina pleť zářivou, hydratovanou a ozdravenou,“ popisuje proceduru Míša Šedivá. Kateřina si užila i tělové ošetření. Míša pro ni vybrala Satin Shimmer od Phytomeru. Katka si tak dopřála tělový peeling a relaxační masáž.

„Bylo to úžasné. V podstatě na proměně to nejkrásnější. Moc jsem si odpočala a opravdu si užívala každý tah při masáži,“ dodává Kateřina.

Meruňkové večerní šaty

Příjemné chvíle si užila i s návrhářkou Alicí Abraham.

„Alice má ve svém butiku opravdu nádherné kousky, byla jsem nadšená. Jakmile jsem tam vkročila, vybrala jsem si několikery šaty, které jsem si vyzkoušela. Alice pak ale přinesla meruňkové večerní šaty a řekla, že v těch budu vypadat nejlépe. Měla pravdu. Vzala jsem si je na sebe a už jsem je nechtěla sundat,“ líčí návštěvu u módní návrhářky Alice Abraham Kateřina.

Šaty Katce opravdu slušely, při focení by si ji člověk spletl s profesionální modelkou. Přestože jí šaty skvěle padly, měly drobnou vadu. „Byla mi příšerná zima. Šaty jsou dost odhalené, na nohou jsem měla jen otevřené střevíčky. Modelky musí někdy opravdu trpět,“ směje se Katka.

Exkluzivní šaty Alice Abraham doplnily diamantové šperky Eriky Lory z Diamond Clubu. A protože byly šaty vcelku zdobné, rozhodla se Erika jen pro jeden šperk, a to diamantový prsten, který na Katčině ruce skutečně zářil. A komu se proměna Katky líbila nejvíc? „Asi mé tchyni. Když jsem jí ukázala fotku v šatech od Alice Abraham, byla úplně nadšená. Několikrát mi řekla, jak moc mi to sluší, čímž mě opravdu potěšila,“ dodává Katka.

Přihlaste se do Egoo proměn s Deníkem i Vy! Stále máte šanci. Egoo proměny s Deníkem budou pokračovat už čtvrtou proměnou v pořadí. Tu na stránkách Deníků najdete za čtrnáct dní. Pokud se i Vy chcete nechat změnit, napište nám na promeny @denik.cz. Pošlete fotografie své postavy a detailu obličeje s vlasy, napište svou konfekční velikost a rozměry a můžete se těšit, že vybereme právě Vás.

Tým projektu Egoo proměny s Deníkem přeje všem čtenářům krásné a pohodové vánoční svátky!

EGOO PROMĚNY S DENÍKEM

Šest žen proměníme v průběhu tří měsíců v teplickém kadeřnickém a kosmetickém studiu Egoo dvojnásobné kadeřnice roku Jany Burdové. Šesti dámám pomůžeme cítit se lépe, ozdravíme jim vlasy a pleť, oblékneme je do překrásných šatů módní návrhářky Alice Abraham, vyzkouší si a domů odnesou i nádherné diamantové šperky od společnosti Diamond Club, dostanou balíček vlasové kosmetiky Joico a nakonec si budou moci vyzkoušet práci modelek. V celé kráse je totiž vyfotografuje profesionální fotograf Petr Hricko. Do soutěže se může přihlásit každá žena, která by chtěla zažít něco extra a záleží jí nejen na tom, jak vypadá, ale také na dlouhodobé kráse v podobě zdravých vlasů a pleti. Do soutěže se můžete zapojit jednoduchou formou. Stačí napsat na adresu promeny@denik.cz">promeny@denik.cz. Uvést své celé jméno, bydliště, přiložit fotografii postavy a obličeje - vlasů a připsat míry a konfekční velikost. Pak stačí vložit se na čtyři dny do rukou profesionálů a nechat se hýčkat. V průběhu Proměn můžete hlasovat o nejvíce povedenou proměnu na adrese promeny@denik.cz, do předmětu mailu vložíte slovo „HLASOVÁNÍ“. Na konci ledna pak vylosujeme jednoho z vás, který získá dárky od kadeřnického a kosmetického studia Egoo, společnosti Diamond Club a vlasové kosmetiky Joico. Vítěze hlasování o nejvíce povedenou proměnu poté uvidíte na stránkách Deníku 14. 2. 2012.

CO NA KAŽDOU VYLOSOVANOU DÁMU ČEKÁ?
• Vlasová péče od nejlepšího kadeřnického týmu v ČR Egoo, www.egoo.cz
• Ošetření pleti a těla v kadeřnickém a kosmetickém studiu Egoo
• Dárková poukázka od módní návrhářky Alice Abraham (sleva 30 % na veškeré její produkty) a luxusní šátek v hodnotě 3 500 Kč www.aliceabraham.cz
• Diamantové náušnice od společnosti Diamond Club v hodnotě 15 000 Kč (www.DiamantoveCentrum.cz)
• Balíček vlasové kosmetiky Joico v hodnotě 3 100 Kč www.livl.cz
• 5 kusů fotografií od profesionálního fotografa Petra Hricka www.petrhricko.cz

Losovaná cena:

Poukaz do kadeřnického a kosmetického studia Egoo na proměnu postavy Essential v hodnotě 6 500 Kč, roční permanentka na ozdravění vlasů pomocí hloubkové vlasové kúry do kadeřnického a kosmetického studia Egoo v Teplicích, diamantové náušnice v hodnotě 15 000 Kč a balíček vlasové kosmeticky Joico v hodnotě 6 000 Kč

Zpracovala Zlata Jílková