O co jde: ze čtyř nominovaných a vyfotografovaných Ústečanů vyberete toho, kterému to na plese nejvíce slušelo. Hlasovat vždy budete moci na webu usteckydenik.cz.

Hlasovat se bude od pondělí 9. ledna (7.00 hodin) do pátku 13. ledna (23.59 hodin) a vítěz z každého plesu postoupí do finále, kde se utká s ostatními vítězi plesů.

Deníkem vybraní adepti jsou níže, ve fotogalerii vpravo najdete fotografie z plesu.

Abychom vám usnadnili hlasování, každého vybraného soutěžícího necháme ohodnotit odbornou porotou.

Líčení, účes a celkový styling ohodnotí vizážistka Dana Berounská. Šaty zase Romana Plívová (profily porotců zde).

Oba porotci zároveň do soutěže věnují i ceny. Dana Berounská vás uvede do tajů image a krásy a také vás zdarma nalíčí na vaši svatbu, oslavu, či párty. Romana Plívová a její svatební salon Noblesse Paris vám zase zdarma půjčí na ples, či jinou akci, šaty nebo oblek

KOMU DÁT HLAS? PODÍVEJTE SE A HLASUJTE:
MICHAELA KRUCKÁ
Dana Berounská: Michala zvolila jak skvělý střih, tak krásnou barvu šatů. Celek i s doplňky je hezký. Míše bych jen doporučila zvolit lepší krycí make-up, který vydrží po celou akci a bude naprosto dokonalá.
Romana Plívová: Ke společenským šatům jako neodmyslitelný doplněk patří rukavičky, to se bohužel dnes už moc nevidí. Také originálně působí šněrovačka na živůtku … jen pod sukni patří obruč.

GABRIEL LÉTAL
Dana Berounská: U Gabriela chválím barevnou kombinaci a moc se mi líbí účes. Kalhoty se mi zdají o trošku větší a barevně odlišné od saka. Líbily by se mi kalhoty užšího střihu.
Romana Plívová: Oblek styl Carmen… Volila bych košili v jiném odstínu, než je sako.

SABINA SALÁŠKOVÁ
Dana Berounská: Sabina zvolila styl etno se vším všudy. Na ples se kožené přírodní boty s etno doplňky nehodí. Šaty se mi líbí, zkombinovala bych je se šmrncovními botami na vysokém podpatku a vyměnila všechny doplňky, k tomu bych zvolila výraznější líčení.
Romana Plívová: Určitě by byly vhodnější elegantnější boty. A šaty? Jsou pěkné, ale působí spíše vycházkově. Ale pokud není slečna maturant, tak ok.

BŘETISLAV PACOVSKÝ
Dana Berounská: Moderní pánská elegance. Břetislav zvolil vydařenou kombinace barev, která mu opravdu sluší. Dokonce odpouštím i absenci kravaty na maturitním plese.
Romana Plívová: Teda, pan Břetislav nasadil ostatním účastníkům plesů laťku pěkně vysoko. Velmi luxusní, dobře padnoucí oblek. Volba košile bez kravaty působí odlehčeným dojmem.