O co jde: ze čtyř nominovaných a vyfotografovaných Ústečanů vyberete toho, kterému to na plese nejvíce slušelo. Hlasovat vždy budete moci na webu usteckydenik.cz.

Hlasovat se bude od pondělí 23. ledna (7.00 hodin) do pátku 27. ledna (23.59 hodin) a vítěz z každého plesu postoupí do finále, kde se utká s ostatními vítězi plesů po skončení plesové sezony.

Deníkem vybraní adepti jsou níže.

Abychom vám usnadnili hlasování, každého vybraného soutěžícího necháme ohodnotit odbornou porotou.

Líčení, účes a celkový styling ohodnotí vizážistka Dana Berounská. Šaty zase Romana Plívová (profily porotců zde).

Oba porotci zároveň do soutěže věnují i ceny. Dana Berounská vás uvede do tajů image a krásy a také vás zdarma nalíčí na vaši svatbu, oslavu, či párty. Romana Plívová a její svatební salon Noblesse Paris vám zase zdarma půjčí na ples, či jinou akci, šaty nebo oblek.

KOMU DÁT HLAS? PODÍVEJTE SE A HLASUJTE:

RADKA KRBCOVÁ


Romana Plívová: Typ korzetu byl mezi svatebními šaty velice žádaný, je sexy, originální, neokoukaný, zkrátka slečně sluší. Jen bych volila jednodušší sukýnku.
Dana Berounská: Odvážné šatičky ji sluší, zvolila k nim harmonické líčení, celek se mi líbí. Jen bych vynechala tylovou ozdobu ve vlasech, krásné náušnice by stačily.

JAKUB HALÁSEK


Romana Plívová: Dobře padnoucí černý oblek, správně oživený světlými doplňky. I na botách si dal Patrik záležet.
Dana Berounská: Celek působí harmonicky, líbí se mi barevná kombinace.

NICOLE WAGNEROVÁ


Romana Plívová: Růžovočerná kombinace je pěkná, šaty také. Myslím si, že slečna je štíhlé postavy, ale v tomto střihu je to bohužel těžší ukázat. Šatům by slušela spíše širší sukýnka.
Dana Berounská: Vydařená barevná kombinace, líbí se mi líčení a účes.

PATRIK KOEV


Romana Plívová:
Každý oblek ztratí na kráse, když si muž sundá sako. Ale pokud zvolíte oblek i s vestičkou jako Patrik, budete i tak vypadat perfektně a upraveně. Chválím.
Dana Berounská: Moc pěkné, další ukázka velice vydařeného společenského obleku.