Konni Karlíček: Co je na tom pravdy, že pivovar ve Velké Březně také skončí do tří let.
Zdá se mi to velice nepravděpodobné. Firma do pivovaru investuje a rozvíjí ho. Navíc: V pivovaru je exkurzní trasa a údajně se tam připravuje muzeum v bývalé sladovně .Majielé budou určitě chtít, aby návštěvníci měli možnost shlédnout výrobu piva na vlastní oči. Značky Březňák i Zlatopramen jsou velice oblíbené a myslím, že si majitelé nedovolí jejich stěhování z Ústecka.

Jan: Bude nějaká novinka na Portě?
Novinek bude hned několik. Začnu výstavou PORTA-ÚSTECKÝ FENOMEN, která proběhne už v únoru v galerii Informačního střediska. Další novinkou bude hned první večer festivalu. 14. června v divadelním sále proběhne POTLACH S KIDEM, který bude moderovat bude Petr Nárožný.

Jonáš: V tisku proběhly informace o možném uzavření likérky v Krásném Březně. Co nám k tomu můžete říci?
Pokud vím, firma GSD zvyšuje výrobní kapacity na Moravě a personálně posiluje management v Ústí n.L., kde je sídlo firmy.

Linda: Jste také akcionářem hokejového klubu. Co si myslíte o názoru, že klub zbytečně vyhazuje za drahé hvězdy (Alinč atd.), které stejně do Ústí extraligu nepřivedou.
Robert Kysela je výborným manažerem a umí hospodařit. Honza Alinč, momentálně úspešná posila Slavie (která ho taky momentálně platí) je zrovna tím hráčem, který by mohl pomoci k té extralize. Cesta do extraligy nevede pouze přes ledovou plochu, ale také přes diplomacii.