Přinášíme fotografie ústeckých celebrit, které jsme pořídili na Plese všech Ústečanů. Dejte hlas páru, kterému to nejvíc sluší.

Abychom vám usnadnili hlasování, páry jsme nechali ohodnotit odbornou porotou.

Líčení, účes a celkový styling hodnotila vizážistka Dana Berounská. Šaty zase Romana Plívová (profily porotců najdete zde).

Stále také hledáme krále a královnu ústeckých plesů. Více o této soutěži si můžete přečíst v zítřejším Ústeckém deníku.


Průběžné výsledky hlasování najdete zde.

Podívejte se také do fotogalerie z Plesu všech Ústečanů.

Přemýšlíte kam vyrazit příště? Přinášíme přehled plesů, které se v letošním roce na Ústecku konají. Seznam najdete zde.

MODELKA LENKA TAUSSIGOVÁ S MANŽELEM


Romana Plívová: Tak trošku jste to nám, ženám, co máme po dětech pět kilo navíc, zavařila, vždyť vy vypadáte tak báječně. Člověk by vás pohladil, dal vám napapat, přečetl pohádku na dobrou noc a přikryl. Oběma vám to moc sluší :)
Dana Berounská: Lenka s manželem jsou krásný elegantní pár. Moc jim to sluší.

MODELKA TEREZA NOVÁKOVÁ A JAKUB KAUER


Romana Plívová: Muž desetiletí Jakub s fotomodelkou Terezkou: Černobílá kombinace je elegantní a vypadá vždy dobře. Perfektně se doplňujete, jako jing a jang.
Dana Berounská: Jakub Kauer s Terezou vytvořili perfektně sladěný mladý pár. Šatičky Tereze sluší, jen na větší událost jako je ples Ústečanů, jsou moc krátké.

ŘEDITEL DOPRAVNÍHO PODNIKU TOMÁŠ KRAUS S MANŽELKOU


Romana Plívová: Správná délka kalhot, vestička do obleku, motýlek… Dáma krásné šaty, rukavičky, boa …Vy jste se nás báli a oblékli se podle společenské etikety pana Špačka, že?
Dana Berounská: Paní Krausová volila rudou róbu, v které je naprosto dokonalá. Harmonicky sladěný make-up s vlasy a šperky, a k tomu elegantní manžel! Naprosto dokonalý pár.

1. PÁR MEGASVATBY MILAN A MILUŠE MACKOVI


Romana Plívová: Protože vám to na svatbě tak slušelo, tak ty silonky do otevřených bot přehlédnu :) Já vím, pánové se hřejí v obleku … a co my, křehké květinky!
Dana Berounská: Sympatické manželé bych vzájemně více sladila. Červené prameny ve vlasech a fialová manželova košile opravdu barevně neladí.