O co jde: ze čtyř nominovaných a vyfotografovaných Ústečanů vyberete toho, kterému to na plese nejvíce slušelo. Hlasovat vždy budete moci na webu usteckydenik.cz.

Hlasovat se bude od pondělí 30. ledna (7.00 hodin) do pátku 3. února (23.59 hodin) a vítěz z každého plesu postoupí do finále, kde se utká s ostatními vítězi plesů.

Deníkem vybraní adepti jsou níže, ve fotogalerii vpravo najdete fotografie z plesu.

Abychom vám usnadnili hlasování, každého vybraného soutěžícího necháme ohodnotit odbornou porotou.

Líčení, účes a celkový styling ohodnotí vizážistka Dana Berounská. Šaty zase Romana Plívová (profily porotců zde).

Oba porotci zároveň do soutěže věnují i ceny. Dana Berounská vás uvede do tajů image a krásy a také vás zdarma nalíčí na vaši svatbu, oslavu, či párty. Romana Plívová a její svatební salon Noblesse Paris vám zase zdarma půjčí na ples, či jinou akci, šaty nebo oblek.

KOMU DÁT HLAS? PODÍVEJTE SE A HLASUJTE:

PAVLÍNA MIŠKOVSKÁ

Romana Plívová: Slečna Pavlínka je jemná, bledě modrá barva jí moc sluší. Jen bych sundala ramínka z korzetu, měla by tak hezčí dekolt.
Dana Berounská: K blankytným romantickým šatům doporučuji jemnější líčení očí.
VERONIKA POKORNÁ


Romana Plívová: Nařasený živůtek, nabíraná sukně v pase, to si může dovolit jedině někdo s takovou postavou, jakou má slečna Veronika. Něžný světlý odstín šatů tomu všemu přidává na kráse.
Dana Berounská: Krásné šatičky a šperky Veronice moc sluší. K modýlku na ples by více slušely subtilnější střevíčky.

MANOJ THAKUR

Romana Plívová: A ještě svetřík si vezme. A ženy mají chodit do bot bez silonek? Krásný muž s ještě krásnější košilí a kravatou. Ty rukávy mu při jeho nadstandardní výšce promineme, že? :)
Dana Berounská: Líbí se mi barva košile a kravaty. Na ples se pulovr pod sako nehodí, společenská vestička taky zahřeje a bude stylovější.

JAN MARTIKÁN

Romana Plívová: Pěkná šedočerná kombinace. Marně hledám kravatu… je už asi někde na stole, že?
Dana Berounská: Jane, příště tolik nepospíchat. Napřed upravit patku u kapsy, nesmí být zasunutá. Košili dát do kalhot, doladit vhodnou kravatu a pak hurá na ples Ústečanů.