Pinďa: Budou na plese také k mání prezervativy, nebo si je mám radši koupit v drogerii nebo cestou?
Pinďo, vy ďáble… :-) Doporučuji si je koupit. Ale příště na to zkusíme myslet ;-)

Jenda: Dobrý den, prý musíme na plese dodržet dress-code? To je nějaká novinka?
Žádná novinka to není, na každý ples se musí přijít ve slušném oblečení. Když jsme napsali společenský oděv, tak tento výraz pro každého z hostů může znamenat něco jiného. To, že dáte na vstupenku dress-code, pak je vše jasné. Na letošní ples je dress-code semi-formal, což znamená, že muži od smokingu po oblek s kravatou (tmavý oblek, bílá košile), dámy večerní společenské šaty.

Eva: Jak se vám povedlo přemluvit Michala Davida, aby na plese zazpíval? Má za sebou přece jenom úspěšné turné a vystupovat na plesech nemá zase tolik zapotřebí.
Michala Davida jsme zajišťovali někdy v dubnu loňského roku. Navíc Libor Zajíček má s Michalem Davidem přátelský vztah více jak dvacet let, tak tím pádem to problém nebyl.

Pavel: Která hvězda na vás nejlépe působila a máte i nějakou špatnou zkušenost?
Umělci jsou vesměs v pohodě, ale s manažery se jedná výrazně hůř.

Zdeňka: Jak dlouho trvá připravit tak velkou akci, co to všechno obnáší?
Produkční přípravy začínají od října a samozřejmě čím více se blíží termín plesu, tím je víc práce. Vymyslet program, zajistit umělce a sponzory a pak to celé zprodukovat. To znamená: zajistit předprodej vstupenek, inzerci, tiskoviny, sestavit tým spolupracovníků (vždyť na samotné realizaci se podílí tým více jak deseti lidí), kostýmy pro hostesky, připravit kulturní dům a rekvizity, zajistit zvukový support, světelný support a tak dále. Je toho opravdu hodně.

Kamila: Která hvězda je na letošním plese patriotů nejdražší a která nejlevnější?
Nejdražší jsou bezesporu Alphaville a honorář ostatních hvězd je výrazně nižší.

Robert Ripa: Proč nebude na plese patriotů Vladimír Hron??? K neuvěření!!! Díky za odpověď.
Dobrý den, každý rok se snažíme program obměňovat, a protože už Vláďa Hron vystupoval na prvním ročníku, tak jsme letos pozvali jiné umělce. I letošní umělci dozajista zajistí kvalitní a zábavný program. Věřím, že pokud se na ples chystáte, určitě budete spokojený.

Petr: Na kolik peněz vyjde uspořádat takový prestižní ples?
Rozpočet určitě přesáhne 2,5 milionu korun.