"Je dobře, že se nám podařilo zvítězit, ale zatím je naše hra, řekl bych, nevychytaná. Most vstřelil obě branky z pokutových kopů, za náš tým neproměnil penaltu již v 10. minutě Valenta," hodnotí utkání ústecký kouč Svatopluk Habanec a pokračuje:

"První branku vstřelil Benčík přímo z rohu, druhou přidal Holek, který po přihrávce Dvořáka obešel i brankáře a třetí trefu přidal Moulis, který nejprve vystřídal, ale pak se vrátil na hřiště. Ten se dostal až před gólmana, který na jeho lob nestačil.

Velkým zklamáním byl pro mně výkon Láchy, který střídal v poločase zkoušeného Chorvata Jakiče, ale byl ze všech našich hráčů nejhorší. Nyní nás čeká generálka na druhou ligu s Chomutovem a pak již do Ústí přijede Jihlava."

Most - FK Ústí 2:3 (1:1). Branky Army: Benčík, Holek, Moulis. Ústí: Novák (46. Fendrich) - Vlk, Jablonský, Valenta (60. Džuban), Zeman (60. Dvořák) - Jakič (46. Lácha), Zachariáš (60. Dragoun), Martykán, Benčík (65. Peterka) - Moulis (60. Gulajev), Veverka (60. Holek).