O co jde: ze čtyř nominovaných a vyfotografovaných Ústečanů vyberete toho, kterému to na plese nejvíce slušelo. Hlasovat vždy budete moci na webu usteckydenik.cz.

Hlasovat se bude a vítěz z každého plesu postoupí do finále, kde se utká s ostatními vítězi plesů od pondělí 20. února (7.00 hodin) do pátku 24. února (23.59 hodin).

Deníkem vybraní adepti jsou níže, ve fotogalerii vpravo najdete fotografie z plesu.

Abychom vám usnadnili hlasování, každého vybraného soutěžícího necháme ohodnotit odbornou porotou.

Líčení, účes a celkový styling ohodnotí vizážistka Dana Berounská. Šaty zase Romana Plívová (profily porotců zde).

Oba porotci zároveň do soutěže věnují i ceny. Dana Berounská vás uvede do tajů image a krásy a také vás zdarma nalíčí na vaši svatbu, oslavu, či párty. Romana Plívová a její svatební salon Noblesse Paris vám zase zdarma půjčí na ples, či jinou akci, šaty nebo oblek.

KOMU DÁT HLAS? PODÍVEJTE SE A HLASUJTE:

PAVLÍNA GEYEROVÁ

Dana Berounská: Kombinace živůtku se sukní je zajímavá, chválím sladěné doplňky a účes. Celek se mi moc líbí.
Romana Plívová: Tyto šaty jsou z mého salonu, takže nemůžu nepochválit, ale vážně, šaty patří mezi nejpůjčovanější. Mají opravdu hluboký dekolt, škoda, že ho slečna zakrývá šerpou. Moc vám to sluší, Pavlínko.

JAKUB STEJSKAL


Dana Berounská: Líbí se mi barevně sladěná kravata se šerpou. Jakubovi bych změnila účes. Slušela by mu prostříhaná delší ofina na patku.
Romana Plívová: Jakub si dal práci a sladil kravatu se šerpou. Pěkné.

ADÉLA LAUBOVÁ

Dana Berounská: Šatičky jsou hezké. K celkové dokonalosti bych změnila doplňky, vynechala čelenku s ozdobou ve vlasech a doplnila černými punčochami.
Romana Plívová: Pěkná červenočerná kombinace oživená krajkou. Šerpa v pase je letos moderní a velice žádaná.

PAVEL KŮSTKA

Dana Berounská: Příjemná klasika, vše jak má být.
Romana Plívová: Klasický černý oblek, pánové letos volí černou barvu. Škoda. Alespoň bych oblek rozjasnila světlejší vázankou.