Právě teď je ideální čas na změnu životního stylu s vidinou vyrýsovaného fit těla na červencové dovolené. Kladete si otázku: Jak na to?

Stejně na tom je i naše čtenářka osmačtyřicetiletá učitelka Dana Dobrotinová, a tak jsme si řekli, že se do toho pustíme společně: Ústecký deník, Dana, pokud budete chtít, i vy, a to vše pod dohledem odborné poradkyně Zuzany Hroudové z ústeckého T-Clubu.

Krok číslo 5

Po čtyřech týdnech jsme s Danou porovnali výsledky měření na In-body. Zjistili jsme, že výsledek našeho snažení je o tři a půl kila tuku méně a o necelý kilogram svalů více.

„Mám obrovskou radost, vidím na sobě změny, ale takovýto rozdíl jsem nečekala. Největší odměnou pro mě je, že si toho začíná pomalu všímat i okolí,“ těší se Dana Dobrotinová.

Danina vytrvalost a píle tedy začíná přinášet své ovoce. Většina shozeného tuku u Dany je z oblasti středu těla, což je ukazatelem zdravého hubnutí. Tím, že Dana začala jíst pravidelně a zdravěji, začalo se její tělo zbavovat právě útrobního tuku, který je pro naše tělo tím nejškodlivějším.

V tuto chvíli, kdy se Dana pravidelně hýbe, jsme do tréninkového plánu zařadili v rámci větší podpory spalování tuků v problematických partiích na příští čtyři týdny třikrát týdně cvičení v podtlakovém trenažéru Vacushape.

Když se Dana o tomto kroku dozvěděla, měla z toho trochu obavy, protože si nedokázala představit, co ji vlastně čeká.

Zuzka jí proto nejprve zjednodušeně vysvětlila, oč vlastně jde a jak cvičení probíhá: ,,Při cvičení dochází v těle k odbourávání tuku. Během třicetiminutové aplikace je vaše tělo od pasu dolů v podtlaku. Díky tomu dochází v těchto partiích k roztažení tukové tkáně, která se tím pádem více prokrví a tuk se tak snadněji odplaví z těla ven. Na konci měsíční intenzivní kúry očekáváme úbytek podkožního tuku o několik centimetrů,“ vysvětluje Zuzka.

,,Na doporučení jsem zařadila Vacushape vždy po cvičení, aby bylo mé tělo již zahřáté a tím se zvýšil výsledný efekt spalování tuků. Včera jsme si zrovna zamluvili letní dovolenou. Tak to by bylo, abych do těch plavek nezhubla,“ usmívá se Dana.

Zuzka radí…
• Pro dosažení maximálního výsledku absolvujte nárazově 10 20 aplikací v co nejkratším časovém horizontu (ideálně obden)
• 100% dodržujte vaši spalovací zónu během každé aplikace!!
• Před aplikací se vždy zahřejte, aby vaše tělo ve Vacushapu spalovalo již od první minuty. Ideální je Vacushape zařadit do tréninkového plánu ihned po aerobním cvičení (např. H.E.A.T. PROGRAM, spinning)
• Nezapomeňte na pitný režim, během aplikace byste měli vypít minimálně půl litru tekutin.
Kdo je Zuzana Hroudová? Manažerka sportovního centra T-club, nutriční a sportovní poradkyně, instruktorka skupinových lekcí. Vzdělání: Kurz poradce pro výživu Nutris (garance MŠMT ČR), odborné semináře: tělesně nutriční diagnostika, léčba obezity, prevence a léčba civilizačních nemocí aj.
Školicí institut Face Czech Academy (garance IFAA, MŠMT, EFA).

Vyhrajte s Ústeckým deníkem
5. otázka: Díky úbytku váhy se čtenářce Daně podařilo:
a) Snížit procento tuku v těle
b) Zvýšit BMI
c) Zvýšit edema index

Výhra: 5x anticelulitidní mléko Rekongem na podporu prokrvení tukové tkáně (ideální v kombinaci s Vacushape). Pište na mail soutez.ustecky@denik.cz do pátku 24. 2. do 16.00. Napište na sebe kontakt. Vyhodnocení přineseme další středu.

Správná odpověď na 4. otázku: Podtlakový trenažér Vacushape cíleně působí především na? Za a) odbourání tuku v problematických partiích „vyhlazení celulitidy“

Cenu: 5 z vás získalo 2 vstupy na Vacushape do T-clubu v hodnotě 500 Kč. Jména výherců: Vladimíra Hejnová, Eliška Pasecká, Lenka Mertová, Monika Škoulová a Šárka Vondrová (s vystřiženým tímto článkem a průkazem totožnosti zajděte do T-CLUBU (u zimního stadionu), kde si vše domluvíte). Bližší info na tclub@tclub.cz