Jde o jednu z největších motoristických akcí v regionu, a to pouze za 130 korun!

Bohatý program toho nabízí opravdu mnoho. Zájemci tady narazí například na Globus smrti. „Jde o kovovou kouli ve tvaru globusu, uvnitř jezdí 2 a více jezdců na motorkách. Je to neuvěřitelně adrenalinový zážitek, při kterém jde opravdu o hodně," uvádí Michaela Klimentová, jedna z organizátorů.

Dalším lákadlem je FMX Freestyle Motocross. Motorky létají vzduchem, jezdci ve výšce několika metrů opouštějí svůj stroj, aby po chvíli uchopili jeho řidítka a vrátili se zpět do sedla. Budou k vidění triky snad do všech světových stran. Jednotlivé skoky dělají ve výšce 15 až 30 metrů.

Chybět nebude ani návštěvníky často vyhledávaná demolice automobilů vojenskou technikou. „Můžete být svědkem toho, jak si BVP pohraje s osobním autem, ale co víc, vy se dokonce v sobotu v tomto bojovém vozidle budete moci nechat svézt," láká dále Klementová.

A pokud by se někdo rád osobně setkal s Lukášem Petráčkem, bude mít také možnost. Sedminásobný juniorský mistr České republiky a držitel rekordu skoku do výšky na trialové motorce se totiž na sobotní akci ukáže také.

Samozřejmostí ale budou také veteráni nebo vyhlídkové lety. A kdo rád bojuje, může se vyřádit v paintballu v obří nafukovací hale.

Soutěž

Zlákala vás tahle akce a rádi byste se na ni vydali? Máme pro vás soutěž o vstupenky. V dnešním, zítřejším i pátečním vydání tištěného Deníku najdete soutěžní otázku. Po uveřejnění té poslední zašlete odpovědi na mail filip.vlcek@denik.cz, a to nejpozději do pondělních 14.00 hodin. Z došlých odpovědí pak vylosujeme pět šťastlivců, jež získají po dvou vstupenkách. Nezapomeňte uvést své jméno a telefonní číslo!