Dětské představení Michal k snídani začne v neděli v 10.00 hodin v ústeckém Domě kultury. 

Vánoce na vsi připravují v Malečově již na tuto sobotu. Program odstartuje přesně v 11.00 hodin. Součástí akce bude 5. ročník běhu o pohár starosty, soutěž v zatloukání hřebíků, vystoupení mažoretek, pohádkové představení, zpívání u stromečku i psaní dopisu Ježíškovi. Děti i dospělé potěší představení Divadla Krabice Teplice s názvem Vánoce v Himalájích.

Na závěr se chystá rozsvícení a posvěcení stromku a také ohnivá show. V kreativní dílně si zájemci mohou vyrobit adventní věnce, svícny a přáníčka.

MIKULÁŠ PŘIJDE DO PODZEMÍ

Mikulášskou nadílku od Labské královny slibuje v neděli od 16.00 hodin zábavní areál Ústecké podzemí. Na programu je čertovské malování na obličej zdarma, mikulášská nadílka, setkání s čerty a tvořivá dílna pro děti, ohňová show i ohňostroj. Vstupné pro děti je 30 korun, dospělí neplatí.

Adventní noční běh se koná v neděli na cyklostezce. Start i cíl bude pod Mariánským mostem na střekovské straně. Jednoduchá registrace začne v 16.00 hodin, délka závodu je pět kilometrů.

Na tradiční pekelnou show zve Pekelná říše v Tisé. Konat se bude v pondělí 5. prosince od 17.30 na velkém parkovišti v centru obce u kostela.