Předchozí
1 z 3
Další

David KneblíkZdroj: Deník/Janni VorlíčekDavid Kneblík
43 let, instalatér

Úplně perfektně se mi tady bylí, jsem původem z města, tady se žije jinak, mnohem klidněji, s městem se to nedá srovnávat. Nejvíc se mi líbí krajina okolo, je nádherná. Když ale potřebuji, není daleko do Ústí. Služby máme všechny: internet, televizi. Určitě by ale bylo potřeba opravit cestu, vypadá jak polňačka. Hrůza.

Václav HorálekZdroj: Deník/Janni VorlíčekVáclav Horálek
77 let, montér na penzi

My jsme se sem přestěhovali z Velkého Března kvůli tomu, že tu žena měla staré rodiče. Postavili jsme si domek a nelitujeme. Je tady klid, a jsou tu nádherné vycházky po okolí. Jezdíme se ženou až k Máchovu jezeru a na Úštěk. V zimě je tu méně lidí. Občas projedou kluci na motorkách a rádi si s nimi popovídáme. Zlepšit? No asi opravit silnici, po nákladních autech, co vozily vytěžené dřevo po kůrovci, je pěkně rozbitá.

Žaneta BarboříkováZdroj: Deník/Janni VorlíčekŽaneta Barboříková
41 let, zemědělec

Mě se žije dobře, mám to tu ráda. Já se tu narodila a hodlám tu i umřít. Nejlepší je příroda v okolí, máme tu dostupné služby včetně internetu. Sice tady není obchod, jezdíme nakupovat do města, ale to mi nevadí. Tady se toho udělalo tolik, že by mě ani nenapadlo, co ještě zlepšit.