Oblečení, boty, kabelky a nejrůznější módní doplňky českých celebrit a jejich „zlatíček". Především pak Báry Basikové. Koupit si je včera po celé odpoledne mohl každý, kdo přišel na benefiční bazar v OC Forum.

Jeho výtěžek podpoří seniory. Zájemců nepřišlo málo.

Ležely ve skříni

„Jako každá zpěvačka si neustále pořizuji množství zajímavého a drahého oblečení na vystoupení, natáčení nebo focení a jako každá z mých kolegyň je potom nechávám ležet na dně skříně nebo rozdávám kamarádkám, které je ani nevyužijí," líčila slavná zpěvačka, jež proslula svým angažmá v kapelách Precedens či Stromboli.

Podle svých slov si prostě jednoho dne řekla, že to je škoda. Domluvila se před asi třemi lety s kamarádkou Lucií a společně vymyslely benefiční bazar. Sortiment hvězd pak v ústeckém Foru obě společně nabízely zájemcům.

„Budu moc ráda, když naše krásné kousky udělají znovu radost mnohým z těch, kdo si je od nás koupili a svým nákupem podpořili dobrou věc," pokračovala známá zpěvačka.

Slušný zájem

O „hvězdné hadříky" panoval docela slušný zájem. Už několik minut před otevřením butiku postávalo před napůl spuštěnou mříží několik desítek žen. Organizátoři proto museli dovnitř pouštět koupěchtivé postupně.

„Pořádáme to už poněkolikáté a chtěli bychom se do Ústí zase vrátit, klidně i letos. Původně jsme chtěli na oblečení dát cedulku, kdo to věnoval," líčila Bára Basiková.

„Jenže se ukázalo, že by to bylo dost časově náročné a mnozí moji kolegové si to ani nepřejí. No a lidem je to většinou stejně fuk," líčila.

Ti, kdo nakoupili, odcházeli s úsměvem. „Ulovila jsem hezké tričko. Budu se v něm cítit trochu jako celebrita. Je příjemné vědět, že koupí ještě někomu pomohu," dodala Vanda Beneschová ze Střekova.