Situace, která by v podání ústeckých Městských služeb vypadala ještě do nedávna jako sci-fi. Jenže právě dětská skupina Diamonds Cats přijede 23. března do plavecké haly na Klíši. „Od 17 hodin vystoupí Diamond Cats, součástí doplňkového programu jsou hry a další zábava," potvrzuje ředitel Městských služeb Karel Coufal. „Vstupné se na akci neplatí, program je v rámci běžného vstupného."

Ústečané si už odvykli na podobné aktivity a proto je vnímají jednoznačně pozitivně. „Konečně taky něco udělají pro děti," kvituje to s povděkem seniorka Stanislava Šulcová. „Ještě by mohli pamatovat i na normální důchodce. Celý život pracujeme a tak si to snad zasloužíme."

Na to Coufal podotýká, že 29. března od 15 hodin čeká Městské lázně doplňkový program s názvem Senioři v lázních. „Jejich koupání zpříjemní hudba a moderátor," říká Coufal. „Tento týden jsme zpřístupnili zákazníkům v Městských lázních internet prostřednictvím bezplatné WIFI. Návštěvníci tak mohou z lázní například odeslat svoji fotografii kamkoli do světa."

Stejně tak ve středu 27. března zažije zimní stadion Velikonoce na ledě. Baviči na bruslích a moderátor Zbyněk Zeman zpříjemní od 18 hodin všem návštěvníkům podvečer. Návštěvníci se mohou zúčastnit 31. března losování o ceny.