Více v rozhovoru s ředitelem soutěže Františkem Bartošem.

Na co se mohou návštěvníci těšit?
Mohou se těšit hlavně na show, spoustu hudby, originální program a spoustu krásných lidských těl (žen a mužů). Budou zde opravdu úžasní závodníci, ale i vynikající zpěvačka „Sia" a baletky. Nebudou chybět ani velmi talentovaní boxeři jako Eric a Viktor Agateljan, Sebastian a Fabiana Bytyqi a neporazitelný Lukáš Konečný. Myslím, že si každý přijde na své.

Jak se povedl první ročník a jaké jsou letošní novinky?
Celou akci jsem vymyslel a zrealizoval společně se svou přítelkyní Monikou Chmelovou. Nejdříve to byl jen sen a za pár týdnu se stala soutěž Beautiful and Strong realitou. Za sebe mohu říci, že to více prohloubilo náš vztah. Minulý ročník závodníci zhodnotili jako nejlepší soutěž, které se zúčastnili. Diváci neměli šanci se nudit a prezident svazu SKFČR Martin Jebas řekl, že přes počáteční stres jsme vše zvládli velmi dobře. Pro nás je letošní novinkou to, že se 99% účinkujících podílelo na vývoji programu. Kupujeme rekvizity, upravujeme hudbu a choreografii všech účinkujících.

Kdo bude největší hvězdou programu?
Jednoznačně vsázím na „Michaela Jacksona", přiletí svým vlastním letadlem a limuzína ho doveze až k nám do Slunety. Dále ho doprovodí dětský sbor Martiny a Petra Zemanových. Sám se na to moc těším.

Akce se koná na podporu ústeckého dětského domova. Proč jste se rozhodli ho podpořit a jakou formou?
Každý rok bychom rádi podporovali někoho jiného. Minulý rok to byl Tomáš Martinec, který po úraze skončil na vozíčku, a tento rok dětský domov. Koupili jsme pro děti malé překvapení a na akci bychom jim ho velmi rádi předali.

Roste zájem lidí o fitness a bodybuilding?
Já jako osobní trenér pozoruji že ano. Dost mladých dívek mě oslovuje, zda bych je připravil na závody bikini fitness. Myslím, že kdyby lidé měli více času pro sebe, počet zájemců by ještě vzrostl. Vždyť kdo nechce vypadat a cítit se dobře?

Vyhrajte vstupenky 
na Beautiful and strong Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování. Ptáme se, kde se konal první ročník soutěže Beautiful and strong? Odpovědi posílejte do půlnoci na soutez.ustecky@denik.cz. Dva vylosovaní výherci získají po dvou vstupenkách.