Ženy čeká soutěž bikini fitness, silní muži nastoupí jako Physique, nejmladší účastníci se představí v kategorii děti fitness.

PŘEKVAPENÍ PRO DĚTI

„Na naší soutěži můžete vidět nejen závodníky světové kapacity, ale i významné hosty, jako je zpěvačka SIA či imitátor krále popu Michaela Jacksona," láká ředitel soutěže František Bartoš.

Akce se ale nekoná jen pro zábavu, pořadatelé se rozhodli finančně podpořit ústecký dětský domov. „Koupili jsme pro děti malé překvapení a na akci bychom jim ho velmi rádi předali," vysvětluje František Bartoš.

Program druhého ročníku oblíbené soutěže odstartuje v 11.15 hodin prezentací, následovat bude porada rozhodčích. Program pro diváky začne ve 13.00 hodin, kdy startuje semifinále.

DVĚ MINUTY S LUKÁŠEM KONEČNÝM

„Divákům doporučujeme přijít včas, protože jsme pro ně hned na úvod přichystali zajímavé překvapení," láká ředitel soutěže.

Od 16.00 do 17.00 hodin bude následovat boxerská exhibice s Lukášem Konečným.

„V exhibici nastoupí Fabiana Bytyqi proti svému bratrovi Sebastianovi, Erik Agateljan proti Viktoru Agateljanovi a na závěr nastoupí do ringu i Lukáš Konečný. Kdo s ním vydrží v ringu dvě minuty, získá dva tisíce korun," slibuje ředitel Bartoš.

Finále samotné soutěže se uskuteční od 17.00 do 19.00 hodin. Vstupné na místě je 400 korun.