„Celková rekonstrukce vyšla na více než 5,5 milionu korun. Kromě nových oken, fasády a střechy jsme museli nechat přestavět vnitřní prostory," řekla mluvčí ústecké policie Valerie Bartošová.

Dlouhá léta totiž na Předmostí sídlili policisté z hlídkové služby, kteří plní jiné úkoly než klasické obvodní oddělení policie. „Museli jsme především navýšit připojení počítačů na internet a rozšířit počet kanceláří," dodala Bartošová.

Ladislav Kašpárek, zástupce vedoucího krásnobřezenské policie, uvedl, že na oddělení slouží pětadvacet policistů. „Nejvíce se potýkáme se zloději kovů v místních zahrádkářských koloniích a na železnici. Také musíme řešit vloupání do vozidel, které si neobezřetní majitelé pletou s trezorem a nechávají v něm cenné věci," řekl Ladislav Kašpárek.

Z Krásného Března se kvůli havarijnímu stavu vily v ulici Na Sklípku, která sloužila léta jako obvodní oddělení, museli policisté vystěhovat do centra Ústí do budovy na Předmostí před třemi lety. O rok později se vrátili alespoň do střediska Corso, kde mají detašovanou služebnu.