„Nabízíme bylinnou přírodní kosmetiku, bylinné čaje, sirupy, oleje a extrakty z bylin," představil sortiment Zelené lékárny Jan Karkoška.

Síla bylinek

Jak dodal, nejžhavější novinkou je Konopný výtažek pro lékařské účely, který se mimo jiné úspěšně používá na bolesti hlavy, deprese, migrény, nespavost, závratě, nevolnost, záchvaty, stavy úzkosti, bipolární poruchy, epilepsii, schizofrenii, Parkinsonovu chorobu, srdeční poruchy včetně úpravy tlaku, RS roztroušenou skleróz, ulcerózní kolitidu, Crohnovu chorobu, diabetes cukrovku a její symptomy, revmatoidní artritidu, tlumení bolesti, zánět jater a jiné potíže.

„Také se doporučuje jako alternativa nebo podpora při léčbě rakoviny. Potvrzují to i klinické výzkumy po celém světě, hlavně ve Spojených státech." doplnil dlouhý výčet účinků konopného preparátu Jan Karkoška.

Regenerační sada

Zákazníci v Ústí nad Labem mají nejvíce v oblibě regenerační sadu na pohybový aparát. „Tvoří ji Lymfoaktiv gel na aktivaci lymfatického systému spolu Lymfatickým čajem a k tomu patří nezbytný Regenerační rašelinový gel na artrózu, revma, karpály a jiné degenerativní onemocnění kloubů a páteře," vysvětlil Jan Karkoška.

K dalším zákazníky již ověřeným a vyzkoušeným produktům patří Rakytníkový sirup a Rakytníkový balzám DERMAREGEN pro hloubkovou regeneraci poškozené pokožky.