Rok 2012 je rokem, kdy podle mayské tradice skončí 21. prosince kalendář, který jim přinesli bohové. Co čeká svět? Přijde nějaká katastrofa? Či přinesou bohové nový kalendář?

Podle ezoterního učení před-dynastických Egypťanů končí věk temnoty, označovaný jako Amon. Každopádně toto datum značí velkou transformaci ve vědomí, duchovním srdci a též přináší nové, vyšší oktávy energií, které by měly znamenat úsvit Nového Věku. Mayové říkají, že bychom se měli radovat, i když …

Nová kniha Miloše Matuly „2013: Hvězdná brána k Novému Věku" se zabývá nejen učením a tradicemi starověkých Mayů i jejich kalendářem, ale rovněž časovým zrychlením, starověkými civilizacemi a transformací vědomí v období let 1997 2026.

Kromě poutavého textu vede v knize autor rozhovory s takovými veličinami, jako jsou Carl Johan Calleman vědec a největší odborník na mayský kalendář, či aztécký šaman Xolotl.

Obal knihy 2013: Hvězdná brána k Novému Věku.Předmluvu ke knize napsala Barbara Hand Clow.

Vydává nakladatelství: MM Production, počet stran: 350 vč. 160 fotografií, cena: 349,-Kč

Vyhrajte novou knihu s Deníkem!

Odpovězte na otázku: Jak se nazýval mayský posvátný kalendář? Na mail soutez.ustecky@denik.cz s vaším jménem a kontaktem do pátku 7. 12. Tři výherce, kteří odpovědí správně a budou mít štěstí při losu, odměníme knihou 2013: Hvězdná brána k Novému Věku. Oznámíme je v pondělním Deníku.

Miloš Matula

absolvoval FAMU, je filmovým a hudebním producentem, žurnalistou, reklamním a PR specialistou. Dlouhá léta se zabývá alternativní medicínou, spiritualitou a meditací, kterou rovněž učí na svých seminářích v České republice i v zahraničí. Od útlého věku se zajímá o starověký Egypt a tento koníček vyústil v téměř pětadvacetileté studium „amarnského období" v Egyptě. Napsal knihy: Achnaton a Nefertiti, faraoni Slunce, Hvězdy ezoterického nebe I. Kniha plná energie (2011) a Hvězdy ezoterického nebe II. Kniha plná zdraví (2012).

Miloš Matula se tématem zabývá na svých workshopech, přednáškách i seminářích již od roku 1998. V roce 2008 poprvé odjel do Střední Ameriky, aby poznal potomky Mayů a seznámil se s učením a moudrostí předků.