Multimediální projekce s živým vyprávěním cestovatele Martina Loewa, to jsou velké cesty plné úchvatných fotek, poutavého vyprávění i krásné hudby.

„Švýcarsko mě nepřestává fascinovat. Vždy znovu mě okouzlí krása míst známých, ale ještě více pokaždé žasnu, kolik nových a dosud neobjevených koutů téhle alpské země zase najdu. Stále nemohu uvěřit, jak dokonale funguje veřejná doprava, i to dělá cestování ohromně příjemným. Ve Švýcarsku zapomenete na používání auta a úplně se zbavíte stresu z toho, že vám ujede vlak, že bude výluka nebo zpoždění. Nic takového se tam zkrátka nekoná,"říká Loew.

Ples v Trmicích.
FOTO: Drsní piráti přepadli ples v Trmicích

"Do své nové diashow jsem poskládal nejkrásnější fota z několika cest a zemi představím ve vší parádě. Nevynecháme cestu na nejvýše položenou vlakovou stanici v Evropě mezi ledovci ani nejstrmější zubačku světa vedoucí na horu Pilatus. Projedeme se legendárním Glacier Expressem a spatříme i fascinující špičatý Matterhorn. Ochutnáme tu nejlahodnější čokoládu, dokonalé sýry i jiskrné víno z pohádkových vinic nad Ženevským jezerem. Okouzlí nás malebná vesnice Guarda i další,“ zve na své vyprávění Martin Loew.

Masopust v Dubicích.
FOTO: V Dubicích šel v čele veselého průvodu Kajínek
Velká oslava vietnamského lunárního Nového roku v Ústí nad Labem.
FOTO: Vietnamci s velkým nadšením vítali nový asijský lunární rok