Například Miloš Novák, který potřebuje opravdu hodně telefonovat.

Od Vodafone získal neomezený tarif s retenční slevou 50 procent na neomezené volání, takže platí 1361,25 korun, neomezené SMS za 504,17 korun a k tomu si pořídil navíc limit 10 GB dat na mobilní internet se slevou 50 procent za dalších 504,17 korun, celkem tak měsíčně platí 2369,58 korun.

Donedávna mu to leckdo záviděl. Do chvíle, než Telefónica O2 oznámila, že si u ní lze objednat tarif s neomezeným voláním, SMS a internetem s 1 GB dat v mobilu za 749 korun měsíčně. Což je čtyřikrát méně, než nabízela konkurence, neomezený tarif u T-Mobilu totiž stál 3290 korun a u Vodafonu 3299 korun. „Moje první reakce byla zavolat na infolinku, že od nich odcházím," líčil Novák.

Jak to dopadlo a jak na nové ceny reagoval T-Mobile a Vodafone? Čtěte v pondělním Ústeckém deníku!

Najdete v něm také kupony do soutěží o Popelku ústeckých plesů a Děti s pomlázkou.

Vzácný model proslulé brněnské vily Tugendhat. Bydlení ve stylu art deco či neogotiky. Přehlídku republikové architektonické elity doplňuje výběr nejkrásnějších vil Ústeckého kraje, včetně takzvané ústecké „tugendhatky". Řeč je o exponátech nově otevřené výstavy v ústeckém muzeu, nazvané Slavné vily Čech, Moravy a Slezska. I o tom si můžete přečíst v pondělním Ústeckém deníku.

Přineseme také reportáž z posledního lyžování v Telnici a řadu dalších novinek a zajímavostí ze zpravodajství, sportu i kultury.