Do města přijel cirkus Berosini, cirkus rodiny umělce Ferdinanda Berouska, ve kterém se v manéži předvádí smečka vzácných bílých lvů a to pod vedením jediné zástupkyně něžného pohlaví v Evropě. Těšit se kromě lvů můžete na velbloudy, lamy, veselé poníky, opice, kozy, koně, oslíky, psy.

V rámci drezúry lvů se v manéži objeví také nejmladší členka zvěřince cirkusu Berosini, dvouměsíční bílá tygřice Sisi, pro kterou je aktuální sezona tou úplně první. Pod šapitó nebude chybět ohnivá show a také umění s talíři.

Rodina Berouskových patří mezi nejznámější a nejrozšířenější české cirkusové rody, které provozují cirkusové umění již více než devadesát let. Jedním z pokračovatelů legendárního rodu je Ferdinand Berousek, ředitel cirkusu Berosini, který se po úspěšném zimním angažmá s drezúrou koní v nizozemském zimním cirkusu Martina Hansona opět vrací na sezónní turné do České republiky. Jedná se o novější podnik, jehož historie se píše teprve od roku 2010, ale i za tak krátkou dobu se rodině Berouskových podařilo vytvořit prosperující a oblíbený rodinný podnik, do kterého se návštěvníci rádi vracejí.

V Ústí za Albertem bude cirkus až do neděle 30. března. Od středy do pátku hraje vždy od 17 hodin, v sobotu od 14 hodin, v neděli pak má derniéru od 11 hodin.