Oblíbený cíl turistů bude uzavřený, protože si ho opět vybrali filmaři. Již poněkolikáté tak budou lidé moci spatřit unikátní kout Ústecka na filmovém plátně a televizních obrazovkách. Nyní  zde podle dostupných informací bude natáčet německý režisér Philipp Kadelbach s kameramanem Davidem  Slámou.

„Filmaři nás požádali, abychom skály na několik dní uzavřeli. Bude to samozřejmě omezení pro turisty. Na druhou stranu to je pro Tisou velká propagace," uvedl starosta Jiří Jandásek.

Více čtěte v tištěném pondělním Ústeckém deníku!

Najdete v něm také další kupon do soutěže Miminko roku.

Přečíst si budete moct také rozhovor s manažerem pro internetovou bezpečnost společnosti Seznam.cz Martinem Kožíškem, který se podílel na odhalování případu skautských vedoucích, které čeká soud za zneužívání a šikanu dětí.

Celkem 53 cestujících bez jízdenky odhalila noční akce revizorů ústeckého dopravního podniku. Černí pasažéři měli ale ještě štěstí, pokutě se mohou vyhnout. Revizoři při sobotní akci rozdávali černým pasažérům podmíněnou amnestii. I o tom si můžete přečíst v pondělním Ústeckém deníku.

Přineseme také podrobné informace k III. Ústeckému pivnímu jarmarku malých a rodinných pivovarů a k dalším zajímavým akcím, které se konaly o víkendu na Ústecku. Číst Ústecký deník se vyplatí!