Oblíbená ústecká restaurace – Labská bašta na Střekově - se stala obětí povodně. Její stav je takový, že statik nařídil zbourání celého objektu. Ústečané konce oblíbené hospůdky litují. Její majitel ale ujišťuje, že za několik měsíců by si zde lidé pivo a večeři mohli opět objednat.

„Stav restaurace je takový, že se nedá zachránit. Nechci to ale příliš komentovat," potvrdil Deníku majitel restaurace Vladimír Šťastný. Přiznal, že výrok odborníků byl pro něho velmi špatnou zprávou. Voda totiž restauraci poničila již opakovaně.

Více čtěte v tištěném středečním Ústeckém deníku!

Přečíst si v něm budete moct také rozhovor s předsedou ústecké ODS Radimem Holečkem, který přivítal rezignaci Petra Nečase. Věří, že jeho strana bude i nadále bojovat proti vlivu různých kmotrů.

Labe zaplavilo distribuční centrum pivovaru a hlavně kontaminovalo vodu k výrobě piva. I o tom si můžete přečíst ve středečním Ústeckém deníku.

Najdete v něm také jména čtyř výherců čtenářské soutěže s názvem Tip liga, která má za sebou poslední letošní kolo. Výherci si rozdělí ceny za více než čtyři tisíce korun.