Řidič jedoucí Skorotickou ulicí, chce odbočit do ulice Školní. Najednou na křižovatce zjistí, že to nejde. Dopravní značení mu to neumožňuje. Od poloviny května jsou na Bukově totiž nové jednosměrné ulice.

„Co zjednosměrnili ulice kolem školy, tak je to  tam dost chaotické. Spousta místních lidí byla zvyklá z centra  jezdit z Rondelu přímo Skorotickou a odbočit do Školní ke svému domu. Navíc v ulici Skorotická chybí upozornění o změně místního dopravního značení," posteskl si Bukovan Pavel, který nechtěl sdělit své příjmení.

I další řidiči projíždějící Bukovem si stěžují na nové dopravní značení, jako například Miloš Petrovský, který má doma handicapovanou maminku.

Více čtěte v tištěném úterním Ústeckém deníku!

Najdete v něm také další kupon do soutěže Miminko roku. Hlavní cenou je mince z ryzího stříbra v hodnotě 1751 korun.

Obrovské haly u Žďárku jsou opět ve hře. Firma CPI chce lidem ve Žďárku postavit obří logistické centrum přímo před jejich domy. I o tom si můžete přečíst v úterním Ústeckém deníku.

Informovat budeme také o tom, že v Ústí se po 87 letech potká na jevišti Spejbl s Kašpárkem. Spejbl vystupoval s Kašpárkem před narozením Hurvínka, nyní se setkají všichni tři.

V úterním Ústeckém deníku najdete ale i řadu dalších zajímavých informací ze zpravodajství, sportu i kultury.