Ke sluníčku patří plavky! Na Klíši konečně otevřeli venkovní bazén, ve kterém se ve středu koupali první otužilci, ostatní se na přilehlých zděných terasách opalovali.

Jednou z návštěvnic, která využila slunného a teplého počasí k vykoupání se pod širým nebem, byla Kateřina Krčmářová. „Chodím sem pravidelně a dnes je krásně,  ale voda ještě studená," řekla mladá žena.

Návštěvníci koupaliště nemají k dispozici jen padesátimetrový plavecký bazén, mohou využít i přilehlého napuštěného dětského bazénku s brouzdalištěm nebo skokanského bazénu.

Více čtěte v tištěném čtvrtečním Ústeckém deníku!

Najdete v něm také kupon do soutěže Miminko roku a hlasovací kupon na III. Ústecký pivní jarmark malých a rodinných pivovarů!

S infarktem již většina pacientů v Ústí přežije. Nemocnice dostala nové přístroje, které šance lidí s chorobami srdce velmi zvyšují. I o tom si můžete přečíst ve čtvrtečním Ústeckém deníku.

Jaké šance dávají ústečtí hokejisté reprezentaci na postup do semifinále? Tipy Jana Čalouna, Zdeňka Orcta, Jana Alinče a dalších najdete ve čtvrtečním Ústeckém deníku.

Přečíst si v něm budete moct i rozhovor s brankářem Pavlem Francouzem, který minulou sezonu chytal v Ústí nad Labem první ligu, teď chytá na mistrovství světa. Klukům bych to nestihl zkazit, řekl k záskoku Francouz.