„To snad nemyslí vážně. Ty trhy jsou rok od roku horší. Jeden stánek pouze se symboly svátků jara. Člověk by čekal, že když to jsou Velikonoční trhy, tak pozvou řemeslníky, kteří budou dělat řehtačky, další ukáže, jak se plete pomlázka a další bude malovat vajíčka," uvedla Ústečanka Jana Motlová a dodala: „Je zajímavé, že jsme byli o víkendu v Zubrnicích a tam se jim povedlo řemeslníky přilákat. Jestli si nemůže Ústí nic lepšího dovolit, tak ať to raději nedělá."

Více čtěte v úterním Ústeckém deníku!

Najdete v něm také kalendář velikonočních akcí v Ústí nad Labem.

Chybět nebude ani další kupon do soutěže o televizi za 36 tisíc korun.

Nepořádek kolem ústeckých kolejí způsobili zahraniční studenti. Odpadky házeli španělští studenti, hrozí jim vyloučení. (Psali jsme: Nepořádek na Klíši nedělají jen nepřizpůsobiví, ale i mladí studenti)

Rozhodnutí kraje nezaplatit korekci v operačním programu Severozápad nejspíše tvrdě dopadne na malou obec Zubrnice. Pokud se program neobnoví, přijde o 1,3 milionu korun. Podle starosty Tomáše Pernekra kraj zvolil tu nejhorší variantu. Měl alespoň část korekce uhradit a dát tím signál ministerstvu, že kraji záleží na vyřešení problému. Více čtěte v rozhovoru se zubrnickým starostou Tomášem Pernekrem v úterním Ústeckém deníku.