„Už čtrnáct dní bojuji za to, aby se nám zaběhlý Badík vrátil domů," řekl jeden z osvojitelů psa Petr Netušil.

Zlatý retrívr utekl předminulý týden. Jeho nálezce ho ale odmítl vrátit. Psa policisté, kteří případ řeší, zabavili. Nyní je v útulku.

„Za panem Bílkem, který psa našel, jsme se rozjeli. Paní Bílková o tom dala vědět na facebooku," řekla osvojitelka retrívra Irena Steinerová.

„Bady byl v hrozném stavu. Byl v zakouřené místnosti s dlažbou, neměl ani misku. Bílek nám ho ale nechtěl vrátit. Obrátili jsme se proto na Petra Prokeše z Veterinárního převozu a výcviku psů, kterému oficiálně patří. K Bílkovi zajel a Badyho  mu vzal."

„O psa jsem se staral, nejsem žádný tyran!" rozčiloval se nálezce Vladimír Bílek.

ŽIL V POPELNICI. Policisté psa po odebrání umístili do kotce v Libouchci. „Byl špinavý a plný výkalů,“ řekla majitelka.

Chcete vědět, čí vlastně Bady je a co říkají další aktéři případu? Vše se dočtete v úterním Ústeckém deníku hned ráno na stáncích!

Dále se dočtete, že trmický lihovar byl prodán novému provozovateli za 200 milionů korun! Bude opět otravovat svým zápachem?

V úterním Deníku najdete opět kupona do soutěže o TV za 37 000 korun a současně vstupenku za 200 Kč zdarma do Cirkusu Andres!

Nešla vám v neděli teplá voda? My vám poradíme, kde příště rychle zjistíte, v čem je problém a kdy bude vyřešen. To stejné vám poradíme i v případě tepla, vody a elektřiny.

Koupit úterní Ústecký deník se vyplatí!