Autobusy na trasa na linky číslo 20 obousměrně a na lince číslo 21 ve směru na Nakléřov pojedou od Divadla Tovární ulicí. „A i v letošním roce budou jezdit přes město Chlumec,“ informoval ústecký dopravní podnik. Odbavení cestujících bude možné pouze bezhotovostní platbou pomocí bankovní platební karty anebo kartou DÚK.

V období letních školních prázdnin budou v provozu navíc každou středu, tj. ve dnech: 3. 7., 10. 7., 17. 7., 24. 7., 31. 7., 7. 8., 14. 8., 21. 8., 28. srpna.

Policie ČR, ilustrační snímek.
Usnul na lavičce před ústeckým divadlem. Okradli ho o věci i peníze z účtu

Od 27. dubna do 29. září bude zahájen provoz rozvozové linky pro cyklisty číslo 28 z Labské stezky na Severní Terasu s trasou ze zastávky ZPA (u železniční tratě, v zastávce bývalé linky ČSAD – prostor před současnou zastávku tak, aby vozidlo nepřekáželo) přes Divadlo, dále Klíšskou ulicí na Klíši Hvězda, přes Štefánikovu a Masarykovu ulici na Bukov rondel, dále ulicemi Božtěšická a Sociální Péče na Severní Terasu a Mezní ulicí do zastávky Orlická. Linka bude v provozu v sobotu, neděli a ve svátek. Nástupní zastávka Divadlo je umístěna před zastávku linky číslo 61, 62 ke sloupu TTV, kde budou linky číslo 20, 21 a 28 nabírat cestující.

Mohlo by vás zajímat: Řidiči, pozor v Ústí. Klíšskou čekají semafory, z Londýnské bude jednosměrka

Zdroj: Martin Mudroch