Předchozí
1 z 5
Další

Miroslava KarbusováZdroj: Deník/Janni VorlíčekMiroslava Karbusová
35 let, dentální hygienistka, Sebuzín

V poslední době se tu změnilo plno věcí k lepšímu. Máme nové posezení (pergolu) u fotbalového hřiště, další u kapličky a také nový pomníček. Co mi vadí je, že v současné době nemá Střekov starostu, což podle mě není úplně ideální. Měl by se najít vhodný kandidát, aby obvod plně fungoval se vším všudy.

Andrea MackováZdroj: Deník/Janni VorlíčekAndrea Macková
44 let, expedientka, Brná

Nelíbí se mi zchátralé domy a zanedbaná cyklostezka z Brné do Litoměřic, kterou narušují kořeny stromů a nedá se tak po ní jezdit. Našemu obvodu chybí nákupní centrum, které by občanům nabídlo kvalitní služby. Vedení střekovského obvodu by mělo zvolit starostu, který by vše uchopil do pevných rukou, aby se to zlepšilo. Politici by se měli umět dohodnout a ne si házet klacky pod nohy.

Jana ČernáZdroj: Deník/Janni VorlíčekJana Černá
68 let, Kamenný vrch, seniorka

Vadí mi nepořádek a hluk od nepřizpůsobivých občanů, špatný stav chodníků a málo parkovacích míst. O neschopnosti místních politiků zvolit si starostu raději ani nemluvím. Chtělo by to konečně starostu, který by se dokázal v problémech obvodu orientovat a dotahovat věci do konce, a ne jen slibovat i nemožné.

Pavel NovákZdroj: Deník/Janni VorlíčekPavel Novák
44 let, Střekov, elektrikář

Líbí se mi, že dochází ke zlepšování veřejného prostoru na Střekově. Jako příklad bych uvedl nedávno zrekonstruovaný park naproti krajskému soudu a výměnu laviček na nábřeží. U nás v Osadě jsme se po velmi dlouhé době dočkali kompletní rekonstrukce Tizianovy ulice a vylepšení dětského hřiště. Co mě ale štve je, že Střekov nemá oficiálního starostu, na kterém by se místní politici dokázali dohodnout. Měl by to ale být člověk s postoji, které dokáže před ostatními radními a zastupiteli obhájit.

Věra ZachulováZdroj: Deník/Janni VorlíčekVěra Zachulová
63 let, Svádov, seniorka

U nás máme osadní výbor, který nás ve Svádově zastupuje. S jeho činností jsem spokojena. Nejvíc nás trápí nedokončená kanalizace v horní části Svádova. Bohužel chybí starosta, který by za nás bojoval.