„Zkušenosti z prvního týdne provozu jsou velmi dobré," zhodnotila provozovatelka Renata Kulesová. „Dětem se u nás líbí a spokojeni jsou i rodiče. Nabízíme možnost hlídání během nákupů, ale i když potřebují něco vyřídit na úřadech v centru města," uvedla Renata Kulesová.

V Dětském světě jsou připraveni na malé i větší děti. „Máme tu velkou prolézačku s tobogánem, ale i řadu herních prvků," popsala Kulesová. Součástí Dětského světa je například dílna pro chlapce i růžový domeček pro holčičky a také velká stavebnice s dřevěným vláčkem nebo stůl plný lega. V patře si děti mohou zahrát na herní konzoli nebo sledovat pohádky. Velká matrace a polštáře vybízejí k odpočinku.

V dětském koutku v obchodním centru Forum jsou připraveni na malé i větší děti.„Rodičům můžeme zaručit služby kvalifikovaného personálu, samozřejmostí je odpovídající sociální zázemí, připraven je i pitný režim. Obsazeno je podle denní doby, největší zájem byl v sobotu, kdy jsme tu měli více než 130 dětí, mnoha z nich se ani nechce domů," řekla provozovatelka.

Pro děti je připraven i zábavný program.V listopadu mohou navlékat korálky z brček, hrát si s plastelínou a učit se říkanky. Prosincový program bude ve znamení Vánoc. Chybět nebude Mikulášská nadílka, tvorba vánočních kapříků, vystřihování sněhových vloček nebo výroba vánočního řetězu.

Hodina v Dětském světě přijde na 50 korun, tři hodiny stojí 130 Kč.