„Nejvíce mě zaujal strašidelný povoz, který  čerty přivezl. Byl pěkně nazdobený a navíc z něj šlehaly plameny, super nápad," pochvalovala si Jaroslava Strnadová, která se přijela podívat až z Chlumce.

„O akci jsem se dozvěděla na sociální síti a ani jsem si nemyslela, že to bude tak velké, s doprovodnou hudbou, ohňovými efekty a balíčky pro děti zdarma. Děcka mohly přes aparaturu recitovat básničky, nebo zkusit i písničku," dodala.

„Na sladkosti nám přispěla obec Tisá, kostýmy jsme si pak tvořily každý sám," řekl Mikuláš Jiří Švejdar, který dětem společně se čtyrmi anděly rozdal na dvě stovky balíčků.

Oblaka dýmu, oheň, dětský křik a burácení zvonců. Tak nějak vypadá peklo. Totéž ovšem bylo k vidění – i slyšení – v Tisé.Celkem dvanáct čertů se „po pekle" prohánělo zhruba hodinu, a jak říká jeden z pořadatelů Martin Bauer: „Nejhodnější děti teď budou určitě jen v Tisé". A není divu. Na akci se přijelo podívat asi 250 lidí.

„Počasí vyšlo skvěle. Nefoukal vítr a sněhu bylo dost. I s celkovou organizací jsem spokojený," dodal Bauer. O hladký průběh skrze ohňové efekty a řízení dopravy se postaral místní sbor dobrovolných hasičů.

„Mojí devítiletou Nikolku se snažil k sobě tahat jeden z čertů přes mříže, ale nedala se, „svobodu" si vybojovala. O čtyři roky mladší  Lukášek se dokonce nechal fotit i s těmi nejhoršími čertisky," řekla Eva  Jůnová z Libouchce.