Nekorunovaným králem soutěže o největší díru se stal výmol v Tovární ulici nedaleko železářství Šroubek. (psali jsem ZDE)
„Pěkné“ jsou podle vás i díry v Bělehradské ulici u letního kina či na Klíši pod kruhovým objezdem směrem k vysokoškolským kolejím. „Mnou poslané snímky pochází z ulice Koněvova ve směru ke Králově výšině. Na rohu těchto ulic je navíc vidět, že jsou dodnes znečištěné spadaným listím včetně chodníku, což po dešti je dosti nebezpečné,“ poznamenal Jiří Strašík.

Výmol v Tovární ulici na křižovatce s ulicí Na Luhách nedaleko železářství Šroubek.
Řidiči v Ústí kličkují, silnice jsou samá díra. Kde je podle vás největší?

Další naši čtenáři zmiňují díru na silnici u hospody U Dvou kanců ve Skoroticích či upozorňují na nerovnosti u Kauflandu na Klíši. „Díře se člověk vyhne, ale zvlněný asfalt u Kauflandu na Klíši to je pocuc. Auto mi tam vždy nadskočí. Vyhnout se tomu nedá, leda jet jinudy,“ svěřila se Lucie Kondrová.

Smažený sýr s kroketami.
Tohle jsou TOP restaurace na Ústecku, co umí dělat smažený sýr pro gurmány

Dobrou zprávou je, že s opravami děr už město Ústí začalo. „Se zlepšujícím se počasím je možné zahájit jarní lokální opravy vozovek po zimním období,“ sdělila mluvčí ústeckého magistrátu Romana Macová.

Ilustrační foto.
Agresor z Ústí mlátil svoji družku a vynucoval si sex. Byl obviněn z týrání

Práce na komunikacích začaly ve středu. „Jako první budou opraveny komunikace Tovární, Masarykova a dále budou práce pokračovat po trasách MHD. Další úseky budou navazovat. Práce neomezí provoz na silnicích, i přesto však doporučujeme řidičům dbát zvýšené pozornosti při průjezdu dotčenými komunikacemi,“ dodala mluvčí Macová.

Ústí rozdělovalo dotace na nevládní sociální služby, na ilustračním snímku vchod do budovy magistrátu.
Ústí nad Labem rozdělí miliony korun neziskovkám na sociální služby