"Strážnici spolu s asistenty prevence kriminality uklidili celý areál dopravního hřiště, opravili kola a instalovali nové dopravní značky," sdělil Jan Novotný z městské policie.

Městská policie Ústí nad Labem v roce 2000 svépomocí zrekonstruovala a zprovoznila zchátralý objekt i s přilehlým dopravním hřištěm.

Strážník Roman Princ při brífingu s Temenuzhkou Stefanovou (vlevo) a Marianou Balogovou na střekovské služebně městské policie v Ústí nad Labem.
Asistenti strážníků přijdou na miliony. Pracovat budou v ghettech

Od září téhož roku zde strážníci provádí celoroční výuku dopravní výchovy podle metodiky BESIPu. Výuka dopravní výchovy je určena pro žáky základních a mateřských škol z celého okresu Ústí nad Labem a skládá se z teoretické výuky v učebně dopravního hřiště a následně i z praktické části.

Dopravní hřiště Městské policie Ústí nad Labem v loňském roce organizovaně navštívilo přes 6 tisíc žáků základních a mateřských škol.

Celoroční výuka je průběžně hodnocena a nejlepší žáci obdrží na konci školního roku průkaz cyklisty. "V odpoledních hodinách o víkendech a svátcích je dopravní hřiště volně přístupné široké veřejnosti," dodal Novotný.

Na pomoc zmatenému muži se psem vyrazili ústečtí strážníci.
Na pomoc zmatenému muži se psem vyrazili ústečtí strážníci