Na program soutěže samotné i tradiční galavečer zve Vladimír Kubát, známý ústecký taneční mistr a pořadatel. Právě jeho Taneční škola Quick vždy Grand Prix organizuje.

„Finálový galavečer mezinárodní taneční soutěže začne v DK Ústí již v 19.00. Vstupenky za 110 korun na akci nabízí ústecké Informační centrum v Paláci Zdar na Mírovém náměstí. Děti do 120 cm mají vstup na mistrovství zdarma, přijdou-li v doprovodu rodičů," láká Vladimír Kubát na soutěž také předškoláky a školáky.

Těšit se lze na excelentní výkony špičkových evropských tanečních párů v tancích standardních i latinskoamerických. „V letošním roce se v rámci galavečera představí a ukážou své umění i choreografie také domácí kolektivy dětí se svými vystoupeními v Disco Dance, s latino Show Dance vystoupí junioři STK Gebert. A nebude chybět ani divácky atraktivní energetický rokenrol," slibuje pořadatel.

Během večera tanečníky doprovodí velký taneční orchestr Bonit, což už je na tanečních soutěžích velmi ojedinělé. „Loni i se zpěvačkami a zpěváky hráli v počtu 36 lidí. A opět chystají speciální aranžmá skladeb," těší se Kubát.

„Trochu si pohrajeme se světly, jistě bude pro diváky zajímavý průběh soutěže samotné. Diváci si domů odnesou tak příjemné pocity, jako třeba z divadelního představení," věří taneční mistr. Na snímku z loňska vítěz a miláček obecenstva v latině pár Erdélyi Szilárd Pollák Anna z Maďarska.