Ten vznikl v listopadu 2013 a k dnešnímu dni má zhruba 14 tisíc fanoušků.

Proč projekt Silná madame vznikl?
Chceme ukázat, že žena plných tvarů může být krásná, chytrá a šik. Je bohužel mnoho žen, které se neustále podceňují a rezignují na sebe.

Kolik máte členů?
Nejsme klub, nemáme tedy členy, ale jen své fanoušky, kteří nás sledují, hlásí se do výzev, potkáváme je na akcích. Navázali jsme partnerství s webovým portálem www.krasnebaculky.cz, se kterým akce pořádáme. Dohromady máme asi 14 tisíc fanoušků.

Jaké akce pořádáte a jaké chystáte v nejbližší době?
Během roku pořádáme tématická focení, na které vyhlašujeme konkurz na modelky plus size. Máme za sebou kolekci spodního prádla, plavek, společenského oblečení, vše z obchodů nebo e-shopů, které jsou v České republice. Máme za sebou také konferenci Miluj své tělo, která se pořádala v Praze a na podzim připravujeme její druhý ročník.

Jaký je váš názor na současné módní trendy, kdy z téměř všech časopisů vykukují hubené modelky?
Myslím si, že je stále dáván málo prostoru všem typům ženských postav. Nejsme všechny stejné, ale to je přeci originální a krásné. U módních trendů se ten trend pomalu obrací a dají se sehnat hezké kousky, ale není to ve všech městech a bohužel i ne ve všech velikostech, tady je ještě před námi dlouhá cesta.