Poslední tři kola mají před sebou krásky, které se účastní krajského finále soutěže Dívka Talent 2018. „Jsou moc šikovné a dělají mi pouze radost. Jsem se soutěží spokojená,“ říká pořadatelka soutěže Alena Remešová.

Co je letos v soutěži jinak?
Osvědčený koncept soutěže zůstává, stejné je místo, kde se soutěž odehraje. Jiné jsou soutěžící dívky a také pár nových tváří v porotě.

V jakém stádiu je nyní soutěž? Jak jste s ní jako pořadatelka spokojena?
Dívky za sebou mají sedm schůzek z deseti. Trénují chůzi i aerobic a protože jsou šikovné a dělají mi jen radost, jsem s nimi spokojená.

Porota je velmi důležitá. Koho v ní letos uvidíme?
Porota bude mít minimálně 25 členů, z těch známějších mohu jmenovat Lenku Kocmanovou Taussigovou, fotografa Petra Berounského či reportéra Martina Kočárka. Předsedou poroty je klavírní virtuóz Michal Mašek z Ústí.

Dívka Talent 2017 - okresní kolo Ústí nad Labem. Dívka Ústeckého deníku Karolína Syroťuková.
Dívka Ústeckého deníku 2017: V soutěži mi pomohly Chabařovice

Co se nyní bude dít dál?
Čekají nás tři schůzky, kde budeme už jen dopilovávat aerobic a více se budeme věnovat choreografii dvou módních přehlídek.

Můžete už prozradit něco z finále?
Soutěžit se bude ve čtyřech disciplínách. Bude to rozhovor s Martinem Kočárkem, aerobic s Rendy Svobodovou z Regen klubu, volná představení jednotlivých dívek a tematická módní přehlídka, na kterou si dívky připravují své modely zcela samy. O úvod se postará taneční skupina Gebert, o závěr pak nadějná ústecká zpěvačka Jitka Konařová. Vítězka se může těšit na dvoudenní zájezd pro dvě osoby do Tropical Island v Berlíně od Exim Tours Ústí nad Labem.

Co dalšího čeká vítězky?
Vítězky čeká postup do semifinále soutěže, které se odehraje v červnu v Plzni. Z tohoto semifinále pak vzejde 12 finalistek. Finálový galavečer pak bude hostit po prázdninách 29. září 2018 Parkhotel v Plzni.

Je možné si na vítězku třeba i vsadit a vyhrát?
A víte, že toto mě vůbec nenapadlo? Popřemýšlím o tom. Ale vsadit si může každý sám za sebe a čekat, jak to 18. března v Domě kultury v Ústí dopadne.

Dívka Talent 2017 - okresní kolo Ústí nad Labem.
ANKETA: Která z nich je nejkrásnější? Pošlete svůj hlas pro Dívku Deníku 2018!