Vrcholem memoriálu bylo utkání domácí TJ Jiskra Velké Březno s týmem Internacionálů ČR hrané od cca 4 hodin odpoledne. O doprovodný program nebyla nouze, přes ulici v restauraci Tivoli právě vrcholilo Tivolí hudební léto.

"Pan Buhuslav Vejrych, po kterém je pojmenován náš memoriál, je bývalým předsedou klubu. Letos už je to na jeho počest v pořadí 42. ročník a myslím že se povedl. Turnaj dopadl tak, že na třetím místě se nám umístil Český lev Neštěmice, druhý Mojžíř a nám, tedy klubu TJ Jiskra Velké Březno se podařilo zvítězit," řekl David Řezáč, předseda klubu TJ Jiskra Velké Březno.

Ilustrační snímek
Od dětských táborů k setkáním seniorů. Ústí má dotaci na ukrajinské uprchlíky

Výborně se podle jeho slov vyvedl i hlavní zápas programu s týmem Internacionálů ČR. "Měli jsme trochu obavy, že půjde o odchozený zápas, ale jak je vidět tak i přes to, že někteří jsou již starší ročníky, tak hráli s plným nasazením a elánem," dodal Řezáč.

Také letos byla součástí memoriálu charita. Tentokrát pro sedmnáctiletou Dášu, která potřebuje novou protézu, tudíž výtěžek z dobrovolného vstupného putoval k ní.