Vše odstartovala v pět hodin soutěž v grilování burgerů, na kterou nastoupilo šestnáct týmů, jejichž úkolem bylo „vyrobit“ v lehce polních podmínkách a následně i předložit porotě burger, který nesměl být syrový a musel pokud možno dobře vypadat i chutnat, což se většině účastníků více či méně i povedlo. Nesmělo chybět ani vyhlášení vítěze a předání hlavní ceny v podobě kuchyňské zástěry.

„Grilovala jsem zde na soutěži poprvé, v minulých letech jsem se neúčastnila. Sice to není úplně moje kuchyně, ale bylo to vynikající a byla tu i výborná atmosféra. Gril byl také docela dobrý na to, že byl jednorázový. Z domova jsme zvyklí na lepší, ale dalo se to. Neměla jsem s sebou žádné vlastní speciální ingredience, použila jsem jen to, co zde bylo k mání. K dobru nám možná bylo to, že doma grilujeme docela hodně. Hlavní cena je výborná, určitě najde využití,“ sdělila Lada Šimánková, vítězka soutěže v grilování.

V sedm hodin večer začala dětská diskotéka, po které přišla na řadu volba dětské Miss, která se neobešla bez promenády ani závěrečného defilé, které bývá i na velkých přehlídkách. Vrcholem celého programu byla laserová show na vodní stěně uprostřed místní laguny, ke které hrály známé hity jako Na měsíc či Cizí zeď.

Ellen Langová se narodila Denise Topičové z Chlumce 20. července v 17.59 hodin v Ústí nad Labem. Měřila 48 cm, vážila 3,57 kg
Vítáme vás na světě! Nově narozená miminka na Ústecku