Zejména 
v sobotu, kdy bylo slunečné počasí, bylo na sjezdovkách opravdu rušno a lidé si museli vystát i fronty. Na sjezdovky i na běžky vyrazily stovky lyžařů, parkoviště byla plná.

Hodně lidí vyrazilo o víkendu i do Zadní Telnice na Ústecku. „V sobotu bylo krásné počasí, bylo plné parkoviště, v neděli to bylo o něco slabší," řekl Jindřich Holinger 
z tamního skiareálu.

Kvalitní sníh, dlouhá fronta

„Lyžuje se dobře, sníh je kvalitní, ale fronta na lanovku je docela dlouhá, čekáme asi deset minut," hodnotil provoz v Telnici Roman Antoš z Ústí nad Labem.

V Telnici je zatím v provozu lanovka a hlavní svah, na kterém je až tři čtvrtě metru technického sněhu. Další tratě by rádi připravili na příští víkend, pokud to počasí umožní.

Stovky lidí vyrazily na lyže také do Malečova. „Zasněžování sjezdovek se podařilo, 
v minulém týdnu pomohl i přírodní sníh. Výhledově má znovu mrznout, takže určitě zase něco nasněžíme," řekl Deníku jeden z provozovatelů Miroslav Fára.

„Máme to sem kousek a jsme tu spokojeni. Jezdíme sem pravidelně. Počasí by sice mohlo být lepší a mohlo by sněžit, ale aspoň něco," zhodnotila podmínky ve středisku Ústečanka Zuzana Benešová.