Na každém plesu vybíráme čtyři ženy. Proč? Protože rozjíždíme soutěž o „Popelku ústeckých plesů"! Tedy o tu nejkrásnější ženu, která se objeví na plesu v Ústí nad Labem a okolí.

FINALISTKY SOUTĚŽE O POPELKU ÚSTECKÝCH PLESŮ NAJDETE ZDE.

O co jde: Z nominovaných a vyfotografovaných čtyř žen vyberete tu, které to na plesu nejvíce slušelo. Hlasovat vždy budete moci na webu usteckydenik.cz/plesy. Hlasovat se bude od pondělí do pátku a vítěz z každého plesu postoupí do finále, kde se utká s ostatními vítězi plesů.

Abychom vám usnadnili hlasování, každého vybraného soutěžícího necháme ohodnotit odbornou porotou. Líčení, účes a celkový styling ohodnotí vizážistka Dana Berounská. Šaty zase Romana Plívová.

Oba porotci zároveň do soutěže věnují i ceny. Dana Berounská vás uvede do tajů image a krásy a také vás zdarma nalíčí na vaši svatbu, oslavu, či párty. Romana Plívová a její svatební salon Noblesse Paris vám zase zdarma půjčí šaty nebo oblek.

Pokud si myslíte, že tou nejkrásnější jste byla na plese právě vy a my jsme si vás nevšimli, pošlete svou fotografii se jménem na e-mail ustecky@denik.cz a na konci uděláme hlasování o divokou kartu z došlých fotografií. Vítězka postoupí také do finále!

Soutěžící:

Lenka Kroupová.

LENKA KROUPOVÁ

Romana Plívová: Koktejlky s protizáhybem na sukni, který přidává, si může málokdo dovolit. Slečně sluší. Pěkné zdobení pod prsy.

Dana Berounská: Jemné líčení se hodí k hladkému účesu, k zdobení na šatech bych volila stylovější obuv.

Jana Brožovská.

JANA BROŽOVSKÁ

Romana Plívová: Jednoduchým elastické šatům sluší výrazný nařasený kanýr, který přechází přes jedno rameno. Královská modř blondýnkám sluší.

Dana Berounská: Líbí se mi líčení k modrým šatům působí harmonicky!

Eliška Mračková.

ELIŠKA MRAČKOVÁ

Romana Plívová: Dobře padnoucí taftový model s kovovým efektem. Vyšívané květy a kanýr lemovaný stužkou ve stejném odstínu. Pěkné.

Dana Berounská: Celek působí příjemně, Eliška si může dovolit i výraznější rtěnku.

Veronika Hůlková.

VERONIKA HŮLKOVÁ

Romana Plívová: Velice vkusná kombinace zlatého saténu a černé krajky. Líbí se mi prostřižení přes boky zdobené mašličkou.

Dana Berounská: K zlatočerným dlouhým šatům bych více propracovala slavnostnější líčení.