Na každém plesu vybíráme čtyři ženy. Proč? Protože rozjíždíme soutěž o „Popelku ústeckých plesů"! Tedy o tu nejkrásnější ženu, která se objeví na plesu v Ústí nad Labem a okolí.

FINALISTKY SOUTĚŽE O POPELKU ÚSTECKÝCH PLESŮ NAJDETE ZDE.

O co jde: Z nominovaných a vyfotografovaných čtyř žen vyberete tu, které to na plesu nejvíce slušelo. Hlasovat vždy budete moci na webu usteckydenik.cz/plesy. Hlasovat se bude od pondělí do pátku a vítěz z každého plesu postoupí do finále, kde se utká s ostatními vítězi plesů.

Abychom vám usnadnili hlasování, každého vybraného soutěžícího necháme ohodnotit odbornou porotou. Líčení, účes a celkový styling ohodnotí vizážistka Dana Berounská. Šaty zase Romana Plívová.

Oba porotci zároveň do soutěže věnují i ceny. Dana Berounská vás uvede do tajů image a krásy a také vás zdarma nalíčí na vaši svatbu, oslavu, či párty. Romana Plívová a její svatební salon Noblesse Paris vám zase zdarma půjčí šaty nebo oblek.

Pokud si myslíte, že tou nejkrásnější jste byla na plese právě vy a my jsme si vás nevšimli, pošlete svou fotografii se jménem na e-mail ustecky@denik.cz a na konci uděláme hlasování o divokou kartu z došlých fotografií. Vítězka postoupí také do finále!

Soutěžící:

Jana Nemeškalová.

JANA NEMEŠKALOVÁ

Romana Plívová: Saténový model v odstínu blankytné modři je slušivý, šaty by se mi více líbily vcelku než dvojdílné.

Dana Berounská: Navlněné rozpuštěné vlasy k šatům krásně ladí, slušel by i sytější odstín rtěnky.

Zuzana Barešová.

ZUZANA BAREŠOVÁ

Romana Plívová: Chválím výběr barvy, doplňky už jsou moc překombinované. Tyto šaty dobře sedí, mohly by být tedy i bez ramínek.

Dana Berounská: Hezká barva šatů, líčení očí bych ladila v jiném tónu. Dlouhý náhrdelník a kabelka k modelu nesedí.

Ples sportovců roztančila Verona

Barbora Neradová.

BARBORA NERADOVÁ

Romana Plívová: Má za mě jedničku. Černé jednoduché šaty zdobené luxusní krajkou, odhalená záda a k tomu dokonalá postava.

Dana Berounská: Chválím účes a slušivý odstín rtěnky. Perličkové náušnice se štrasovými doplňky stylově nesedí.

Valerie Bartošová.

VALERIE BARTOŠOVÁ

Romana Plívová: Velice dobře padnoucí pouzdrový model, správná délka a lodičkový výstřih. Nemám co vytknout.

Dana Berounská: Krásná jednoduchá elegance! Nebála bych se výraznějšího líčení.