Na každém plesu vybíráme čtyři ženy. Proč? Protože rozjíždíme soutěž o „Popelku ústeckých plesů"! Tedy o tu nejkrásnější ženu, která se objeví na plesu v Ústí nad Labem a okolí.

FINALISTKY SOUTĚŽE O POPELKU ÚSTECKÝCH PLESŮ NAJDETE ZDE.

O co jde: Z nominovaných a vyfotografovaných čtyř žen vyberete tu, které to na plesu nejvíce slušelo. Hlasovat vždy budete moci na webu usteckydenik.cz/plesy. Hlasovat se bude od pondělí do pátku a vítěz z každého plesu postoupí do finále, kde se utká s ostatními vítězi plesů.

Abychom vám usnadnili hlasování, každého vybraného soutěžícího necháme ohodnotit odbornou porotou. Líčení, účes a celkový styling ohodnotí vizážistka Dana Berounská. Šaty zase Romana Plívová.

Oba porotci zároveň do soutěže věnují i ceny. Dana Berounská vás uvede do tajů image a krásy a také vás zdarma nalíčí na vaši svatbu, oslavu, či párty. Romana Plívová a její svatební salon Noblesse Paris vám zase zdarma půjčí šaty nebo oblek.

Pokud si myslíte, že tou nejkrásnější jste byla na plese právě vy a my jsme si vás nevšimli, pošlete svou fotografii se jménem na e-mail ustecky@denik.cz a na konci uděláme hlasování o divokou kartu z došlých fotografií. Vítězka postoupí také do finále!

Soutěžící:

Klára Veselá.

KLÁRA VESELÁ

Romana Plívová: Velmi zajímavé šaty. Živůtek na jedno rameno s černobílou kostkou je nádherný, ale výrazný, chtělo by to jednodušší sukýnku.

Dana Berounská: Dobře zvolila decentní náušnice, líčení bych více propracovala, přidala tvářenku a jemnou rtěnku.

Michaela Ryndáková.

MICHAELA RYNDÁKOVÁ

Romana Plívová: Jednoduché pouzdrové šaty s jemným řasením na boku dozdobila slečna krásným účesem.

Dana Berounská: Styling je hezký na večírek, ples by si zasloužil více.

Eva Svobodová.

EVA SVOBODOVÁ

Romana Plívová: Další krásný tylový model rovněž v módní fialové. Slečna velice správně zvolila šaty nakombinované s černou výšivkou, která ji tak rozjasní. Moc Vám to sluší.

Dana Berounská: K hezkým šatům postrádám jednotící prvek, barevně bych doladila líčení.

Nikola Dadučová.

NIKOLA DADUČOVÁ

Romana Plívová: Nádherný extravagantní tylový model. Dekolt ve tvaru srdíčka a živůtek až na boky tak dá vyniknout dokonalé postavě.

Dana Berounská: Nikolu jsem líčila, sluší ji syté barvy, oči jsem decentně zvýraznila linkou a prosvětlila perleťovými stíny ladícími ke šperku.