Na každém plesu vybíráme čtyři ženy. Proč? Protože rozjíždíme soutěž o „Popelku ústeckých plesů"! Tedy o tu nejkrásnější ženu, která se objeví na plesu v Ústí nad Labem a okolí.

FINALISTKY SOUTĚŽE O POPELKU ÚSTECKÝCH PLESŮ NAJDETE ZDE.

O co jde: Z nominovaných a vyfotografovaných čtyř žen vyberete tu, které to na plesu nejvíce slušelo. Hlasovat vždy budete moci na webu usteckydenik.cz/plesy. Hlasovat se bude od pondělí do pátku a vítěz z každého plesu postoupí do finále, kde se utká s ostatními vítězi plesů.

Abychom vám usnadnili hlasování, každého vybraného soutěžícího necháme ohodnotit odbornou porotou. Líčení, účes a celkový styling ohodnotí vizážistka Dana Berounská. Šaty zase Romana Plívová.

Oba porotci zároveň do soutěže věnují i ceny. Dana Berounská vás uvede do tajů image a krásy a také vás zdarma nalíčí na vaši svatbu, oslavu, či párty. Romana Plívová a její svatební salon Noblesse Paris vám zase zdarma půjčí šaty nebo oblek.

Pokud si myslíte, že tou nejkrásnější jste byla na plese právě vy a my jsme si vás nevšimli, pošlete svou fotografii se jménem na e-mail ustecky@denik.cz a na konci uděláme hlasování o divokou kartu z došlých fotografií. Vítězka postoupí také do finále!

Soutěžící:

Nela Jistelová.

NELA JISTELOVÁ

Romana Plívová: Kombinace růžové a šedé patří mezi mé oblíbené. Velmi efektní přechod barev na šifonové sukýnce.

Dana Berounská: K splývavým šatům se mi moc líbí líčení.

Veronika Petržílková.

VERONIKA PETRŽÍLKOVÁ

Romana Plívová: Další pěkný empírový model. Ale na mladých slečnách vidím raději světlejší barvičky.

Dana Berounská: Elegantní mladá dáma.

Petra Auerveková.

PETRA AUERVEKOVÁ

Romana Plívová: Jemný a svěží tylový model. Moderní pastelový odstín. Živůtek je krásně vykládaný kamínky.

Dana Berounská: Krásná romantika, chválím vhodně zvolené decentní doplňky.

Kateřina Riedelová.

KATEŘINA RIEDELOVÁ

Romana Plívová: U těchto šatů se mi líbí, že je sukýnka střižená do vlečky, šaty tak vždy vypadají luxusněji. Chválím výběr korálové barvy.

Dana Berounská: Líbí se mi účes a líčení, k výrazným šatům bych volila méně šperků.