Sál byl plný princezen, akce se prostě nemohla zrušit. Pořadatelka Vlasta Součková nechtěla dětem pokazit odpoledne, tak se chopila mikrofonu a sama odstartovala velkou taneční show.

Exkluzivně jen na webu DeníkuMaminky se nestačily divit, co všechno už jejich děti zvládnou. Zpívaly, tančily, soutěžily, některé malé krasavice dokonce zapózovaly pro kameru.

"Syn musel rychle zaskočit s pohádkovou hudbou, jen zazněly první tóny, už byl parket plný. Šestiletá Klárka se vlnila v první řadě, vedle ní pózoval pistolník s loupežníkem, Šeherezáda šla příkladem Šípkové Růžence, Zlatovláska kopírovala pohyby šikovné dívenky v modrých šatech, usměvavá Viktorka se chlubila krásnou čelenkou, Andrejka zpívala, jako paní Zagorová před třiceti lety. V krátkých přestávkách se soutěžilo. Nejdříve si děti zahrály na Popelku, když třídily barevná víčka od limonád, závěr patřil tanci s míčem. To byla panečku legrace," tvrdila vedoucí místní knihovny Vlasta Součková.

Akce se líbila všem i malinkatá Nelinka byla spokojená, dokonce stihla vyzkoušet i kování u okna a křeslo pro samotného krále. Bílý zámeček u dálnice patřil v pátek pohádkovým snům a vůbec nevadilo, že se značně improvizovalo.